Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Konserwator sieci wodociągowo-kanalizacyjnej

Pracodawca: Ecol Group Numer referencyjny: 73516 Data publikacji: 26 maja 2022 Lokalizacja: Suchy Dąb - Pomorskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków
Woda: Gospodarowanie wodami

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa i konserwacja infrastruktury wodno-kanalizacyjnej: urządzeń, obiektów, sieci
  • nadzór nad prawidłową pracą obiektów: pompowni, hydroforni
  • utrzymywanie infrastruktury sieciowej i oznakowania obiektów w należytym stanie technicznym
  • usuwanie awarii obiektów, urządzeń i sieci wodno-kanalizacyjnej
  • wymiany wodomierzy u Klientów
  • dokonywania odbiorów i sprawdzeń wykonawstwa przyłączy wodno-kanalizacyjnych

Wymagania

Nasze wymagania

  • zdolności manualne, zaangażowanie i samodzielność działania
  • rzetelność i odpowiedzialna postawa wobec pracy
  • dążenie do celu
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • uprawnienia elektryczne SEP do 1kV

Oferujemy

To oferujemy

  • umowa o pracę
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • ubezpieczenie na życie
  • pakiet medyczny

Ecol Group

O nas

Działamy na rynku od ponad 20 lat, tworząc produkty takie jak separatory, osadniki, pompownie, tłocznie, zbiorniki betonowe, oczyszczalnie i usługi, które realnie wpływają na poprawę środowiska wodnego.

Posiadamy 4 zakłady produkcyjne oraz rozwiniętą sieć doradczo-handlową w całej Polsce.

Nasz Zespół składa się z inżynierów i specjalistów różnych dziedzin, których łączy jedno – chcą zostawić naszym dzieciom lepszy świat. Jeżeli ekologia to dla Ciebie duża sprawa i spełniasz oczekiwania zapisane poniżej – aplikuj!