Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Operator Produkcji

Pracodawca: Ecol Group Numer referencyjny: 135588 Data publikacji: 26 maja 2023 Lokalizacja: Gdańsk - Pomorskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: - Branże:
Przemysł i inżynieria: Ekoprojekt, ekologia przemysłowa

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • realizacja powierzonych prac z zakresu produkcji elementów z tworzyw sztucznych
  • terminowe wykonanie planów produkcyjnych
  • dbałość o jakość produkowanych wyrobów zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • kontrola wykonywanych detali
  • efektywne wykorzystywanie powierzonych narzędzi

Wymagania

Nasze wymagania

  • samodzielność, uczciwość i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
  • umiejętność budowania dobrych relacji z zespołem
  • zdolności manualne

Mile widziane

  • doświadczenie na produkcji

Oferujemy

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wypłacane na czas, wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • dofinansowanie do kart sportowych
  • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych
  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • wczasy pod gruszą
  • możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy
  • dołączenie do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, która działa na rzecz ochrony środowiska
  • inicjatywy ekologiczne i dobroczynne
  • program rekomendacji pracowników
  • szkolenia oraz możliwość zdobycia uprawnień

Ecol Group

O nas

Działamy na rynku od ponad 20 lat, tworząc produkty takie jak separatory, osadniki, pompownie, tłocznie, zbiorniki betonowe, oczyszczalnie i usługi, które realnie wpływają na poprawę środowiska wodnego.

Posiadamy 4 zakłady produkcyjne oraz rozwiniętą sieć doradczo-handlową w całej Polsce.

Nasz Zespół składa się z inżynierów i specjalistów różnych dziedzin, których łączy jedno – chcą zostawić naszym dzieciom lepszy świat. Jeżeli ekologia to dla Ciebie duża sprawa i spełniasz oczekiwania zapisane poniżej – aplikuj!