Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Projektant inżynierii sanitarnej

Pracodawca: Ecol Group Numer referencyjny: 73861 Data publikacji: 30 maja 2022 Lokalizacja: Gdańsk - Pomorskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 5-10 lat Branże:
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne opracowywanie projektów branży sanitarnej (projekt budowlany, techniczny, specyfikacje techniczne wykonania robót budowlanych)
  • opracowywanie projektów w programie AutoCAD
  • prowadzenie projektów od momentu pozyskania umowy do pozwolenia na budowę
  • koordynacja procesu kosztorysowania projektów branży sanitarnej
  • uzyskiwanie opinii, decyzji, pozwoleń i innych pism urzędowych, wymaganych do opracowania dokumentacji i uzyskania pozwolenia na budowę
  • opracowywanie operatów wodnoprawnych na odprowadzenie oczyszczonych ścieków oraz wód opadowych do odbiornika oraz na budowę urządzeń wodnych
  • sprawowanie nadzoru autorskiego nad opracowanymi projektami

Wymagania

Nasze wymagania

  • min. 5 letnie doświadczenie zawodowe w projektowaniu sieci i instalacji kanalizacji sanitarnej, deszczowej, przemysłowej, wodociągów, oczyszczalni ścieków i przepompowni
  • uprawnienia projektowe: uprawnienia do projektowania bez ograniczeń specjalności instalacyjnej w zakresie sieci instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych
  • znajomość procesu inwestycyjnego i związanych z nim procedur administracyjnych
  • znajomość oprogramowania: AutoCAD, Microsoft Office
  • znajomość ustawy prawo zamówień publicznych

Mile widziane

  • umiejętność opracowania operatów wodno–prawnych, kart informacyjnych przedsięwzięcia, programów funkcjonalno-użytkowych
  • umiejętność kosztorysowania oraz znajomość programu Norma
  • doświadczenie w realizacji projektów w metodyce BIM
  • znajomość oprogramowania do modelowania

Oferujemy

To oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • benefity pracownicze (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe)
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji (szkolenia zewnętrzne)
  • możliwość wzięcia udziału w interesujących targach branżowych i konferencjach

Ecol Group

O nas

Działamy na rynku od ponad 20 lat, tworząc produkty takie jak separatory, osadniki, pompownie, tłocznie, zbiorniki betonowe, oczyszczalnie i usługi, które realnie wpływają na poprawę środowiska wodnego.

Posiadamy 4 zakłady produkcyjne oraz rozwiniętą sieć doradczo-handlową w całej Polsce.

Nasz Zespół składa się z inżynierów i specjalistów różnych dziedzin, których łączy jedno – chcą zostawić naszym dzieciom lepszy świat. Jeżeli ekologia to dla Ciebie duża sprawa i spełniasz oczekiwania zapisane poniżej – aplikuj!