Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Akustyk

Pracodawca: Ecoplan Numer referencyjny: Akustyk Data publikacji: 08 stycznia 2020 Lokalizacja: Opole - Opolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (nieokreślony) Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Pomiary, badania, monitoring, Oceny oddziaływania na środowisko
Planowanie przestrzenne: Dźwięk, hałas i akustyka

Opis stanowiska

Wybrana osoba, po przeszkoleniu, będzie odpowiedzialna m.in. za:
  • prowadzenie badań hałasu i wibracji, sporządzanie dokumentacji pomiarowej zgodnie z procedurami laboratorium akredytowanego na zgodność z normą PN-EN ISO 17025:2005
  • prowadzenie obliczeń i analiz w zakresie akustyki środowiska, budowlanej i urbanistycznej
  • udział przy realizacji opracowań o charakterze prognoz (raporty środowiskowe, prognozy oddziaływania na środowisko)
  • udział przy realizacji opracowań o charakterze strategicznym (mapy akustyczne, programu ochrony środowiska przed hałasem, itp.)
  • praca może wymagać okresowych 1-2 tygodniowych wyjazdów poza pracownię na teren całego kraju, albo też udział w pomiarach nocnych

Wymagania

  • wykształcenie  wyższe techniczne (preferowana akustyka, inżynieria środowiska)
  • podstawy pracy ze sprzętem do pomiarów hałasu i wibracji (Bruel & Kjaer, Svantek)
  • podstawy pracy z oprogramowaniem do obliczeń w zakresie akustyki środowiska, architektonicznej, urbanistycznej
  • znajomość podstaw systemów GIS (ArcGIS, QGIS)
  • podstawy prawa ochrony środowiska i norm z zakresu akustyki
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na posługiwanie się dokumentacją techniczną, normami itp.
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w dynamicznym i zaangażowanym zespole
  • podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia, konferencje

Inne informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:  ecoplan@ecoplan.biz.pl, lub: ECOPLAN Jarosław Kowalczyk, 45-010 Opole, ul. Szpitalna 3/9

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z zasadami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz. U. 133 poz.833)”.

Ecoplan

Ecoplan jest firmą usług profesjonalnych z zakresu ochrony środowiska, planowania przestrzennego, oraz systemów informacji geograficznej. Pomagamy rozwiązywać problemy klientów branż przemysłowych, administracji publicznej i osób prywatnych na terenie całego kraju.