Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Edukator/Edukatorka - kampania Dzielnica Wisła

Pracodawca: Anonimowy Numer referencyjny: DZIELNICA_WISLA Data publikacji: 12 lipca 2018 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa zlecenie (2 miesiące) Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Edukacja i komunikacja: Inicjatywy, wydarzenia, Komunikacja społeczna, PR, dziennikarstwo, Działalność pozarządowa / humanitarna

Opis stanowiska

Szukamy pozytywnych i zajawionych ekologicznie osób, którym na sercu leży czystość naszego miasta.
Jeśli łatwo nawiązujesz kontakt z ludźmi oraz kochasz nadwiślański krajobraz – zgłoś się do nas i zostań edukatorem Dzielnicy Wisła.

Zakres obowiązków:
  • Wchodzenie w interakcję z użytkownikami Wisły – promowanie poczucia odpowiedzialności za wspólną przestrzeń,
  • Informowanie o znaczeniu rzeki dla Warszawy oraz jej mieszkańców,
  • Zachęcanie do dbania o czystość w przestrzeni publicznej i odpowiedzialnego zachowania po spożyciu alkoholu,
  • Dystrybucja gadżetów związanych z kampanią edukacyjną,
  • Przeprowadzenie badania w formie krótkiej ankiety.

Praca w weekendy, w godzinach wieczornych od 19.07 do 20.09.2018.

Wymagania

Szukamy osób:
  • Komunikatywnych – łatwo nawiązujących kontakt z ludźmi;,
  • Kulturalnych – uprzejmych i życzliwych,
  • Rzetelnych - angażujących się w wykonywane zadania;,
  • Uśmiechniętych - pozytywnie nastawionych do świata.

Mile widziani studenci, studentki oraz osoby interesujące się zagadnieniami ochrony środowiska, społeczeństwa obywatelskiego oraz miejscy aktywiści.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie - współpraca w oparciu o umowę cywilno-prawną;
  • Atrakcyjne szkolenia - możliwość zdobycia nowej wiedzy i umiejętności;
  • Perspektywę rozwoju - możliwość współpracy przy kolejnych projektach.

Inne informacje

Kampania Dzielnica Wisła realizowana jest na zlecenie Biura Marketingu Miasta Stołecznego Warszawa.

Oferta anonimowa

Ten pracodawca chce pozostać anonimowy.