Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Specjalista ds. ochrony środowiska

Pracodawca: EKO-BHP Numer referencyjny: 1.0.1 Data publikacji: 16 lutego 2021 Lokalizacja: Poznan - Wielkopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Gospodarka odpadami: Odpady i zanieczyszczenia przemysłowe
Zarządzanie środowiskiem: Doradztwo, audyty, consulting
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP

Opis stanowiska

Firma EKOBHP poszukuje Kandydatek/ów do pracy na stanowisku: Specjalista ds. ochrony środowiska.

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Nadzór nad zagadnieniami związanymi z ochroną środowiska u klientów firmy, m.in.:
  • Audyty środowiskowe i monitoring przestrzegania przepisów oraz obowiązków z zakresu ochrony środowiska
  • Ewidencję odpadów (BDO)
  • Sprawozdawczość i raportowanie (za korzystanie ze środowiska, KOBiZE, odpady, produkty i opakowania itp.)
  • Uzyskiwanie decyzji z zakresu ochrony środowiska (pozwolenie i zezwolenia)
  • Organizowanie i nadzór pomiarów środowiskowych
  • Prowadzenie dokumentacji środowiskowej
  • Udział w kontrolach
  • Prowadzenie szkoleń
  • Ciągłe doszkalanie i śledzenie zmian prawnych
  • Redagowanie treści informacyjnych z zakresu ochrony środowiska
  • Wykonywanie prostych zadań dla klientów z zakresu BHP
  • Prace administracyjne i związane z obsługą klientów

Warunki pracy:
  • W czasie trwania w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego lub epidemii ze względu na koronawirusa SARS-CoV-2 w większości praca świadczona zdalnie
  • Praca w biurze w Poznaniu/Swarzędzu przez 1-2 dni w tygodniu
  • Kilka razy na kwartał wizyty u klientów, głównie na terenie Poznania i okolic

Wymagania

Nasze wymagania:
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu obowiązków firm pod względem ochrony środowiska
  • Obsługa komputera i pakietu MS Office
  • Dobra organizacja pracy
  • Samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji
Dodatkowym atutem będzie:
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu BHP oraz PPOŻ
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość oprogramowania Operat FB, QGIS lub podobnych

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Możliwość premii za poszczególne zadania
  • Początkowe przeszkolenie z zakresu większości zagadnień środowiskowych i podstaw BHP oraz możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • Laptop i telefon służbowy
  • Przyjazną atmosferę pracy

Inne informacje

Oferty prosimy kierować za pomocą ankiety pod adresem: https://forms.gle/qVUrKWJ2d9CjA1do6

EKO-BHP

EKOBHP to firma działająca na rynku od ponad 10 lat. Świadczy usługi z zakresu doradztwa w dziedzinie szeroko rozumianej ochrony środowiska i BHP. Poprzez serwis www.bdo.biz.pl świaczymy również usługi związane z Bazą Danych o Odpadach (BDO)