Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. marketingu

Pracodawca: Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A. Numer referencyjny: MSM Data publikacji: 08 czerwca 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Edukacja i komunikacja: Inicjatywy, wydarzenia, Komunikacja społeczna, PR, dziennikarstwo, Kursy, szkolenia

Opis stanowiska

  • Działania związane z publicznymi kampaniami edukacyjnymi,
  • Przygotowywanie i pomoc w prowadzeniu działań związanych z PKE,
  • Aktualizacja treści na stronach www,
  • Przygotowywanie mailingów i newsletterów,
  • Obsługa profili społecznościowych,
  • Pomoc w bieżących działaniach działu.

Wymagania

  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność pisania (tzw. lekkie pióro),
  • Kreatywność,
  • Bieżące śledzenie aktualnych rozwiązań marketingowych,
  • Znajomość zagadnień związanych z PKE.

Oferujemy

  • Umowę o prace,
  • Szkolenia i warsztaty,
  • Udział w realizacji ciekawych projektów edukacyjnych – w tym „Ty Śmieciu! Ekocyklicznie o gospodarce”
  • Wyjazdy szkoleniowe,
  • Udział w konkursach „Pracownik Roku” i „Usprawnienie roku”,
i wiele innych

Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A.

Nasz zespół to ambitni ludzie, z bogatym doświadczeniem, którym się chętnie z Tobą podzielimy. W rewanżu przyjmiemy Twój entuzjazm, pozytywną energię i wkład w rozwój naszej Organizacji.