Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Specjalista ds. handlowych

Pracodawca: Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A. Numer referencyjny: 20180628ts Data publikacji: 28 czerwca 2018 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż
Gospodarka odpadami: Recykling i odzysk surowców

Opis stanowiska

Do zadań należy:
  • pozyskiwanie kontrahentów do współpracy klientóww sektorze B2B,
  • budowanie relacji biznesowych z przedsiębiorcami z całego kraju,
  • negocjowanie i podpisywanie umów handlowych,
  • przygotowanie i prezentacja indywidualnych ofert.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
  • zaangażowania, motywacji oraz chęci do podnoszenia kwalifikacji,
  • otwartości na ludzi, komunikatywności, zdolności budowania relacji,
  • otwartości na nowe rozwiązania,
  • efektywnego działania,
  • umiejętności przekonywania i perswazji w trakcie negocjacji.

Oferujemy

Oferujemy:
  • partnerską atmosferę i pracę pełną wyzwań,
  • motywujący system premiowy, powiązany z efektami pracy,
  • wyzwania – dla najlepszych możliwość objęcia opieki nad jednym z projektów sprzedażowych,
  • stałe podnoszenie kwalifikacji, poprzez uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych (produktowych, sprzedażowych, dotyczących przepisów prawa),
  • wpływ na poprawę kondycji środowiska ☺ poprzez własną pracę,
  • dodatkowe benefity: karta multisport.

Inne informacje

Po zapoznaniu się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych (pełna treść tutaj: https://ekocykl.org/informacja-o-danych-osobowych/), w przypadku chęci udziału w procesie rekrutacyjnym, prosimy o zawarcie określonych zgód w dokumentach rekrutacyjnych.

Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A.

Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A. jest liderem w zakresie organizowania odzysku i recyklingu oraz edukacji ekologicznej w Polsce. Funkcjonujemy na rynku nieprzerwanie od 15 lat aktywnie przyczyniając się do poprawy środowiska naturalnego. Od kilku lat wdrażamy praktyczne elementy gospodarki o obiegu zamkniętym i idei zero waste w drodze audytów, szkoleń, seminariów i konferencji.