Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. gospodarki odpadami

Pracodawca: EKO-EKA s.c. Numer referencyjny: 1 Data publikacji: 01 czerwca 2020 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Gospodarka odpadami: Ewidencja, raporty

Opis stanowiska

Specjalista ds. gospodarki odpadami w fimie świadczącej usługi doradcze w zakresie ochrony środowiska.
Do zadań osoby na tym stanowisku będą należały:
- wsparcie Klientów firmy w prowadzeniu ewidencji odpadów,
- sprawozdawczość z zakresie gospodarki odpadami, w tym odpadami komunalnymi,
- wsparcie merytoryczne i bieżące doradztwo prawne dla Klientów firmy,
- bieżące prace biurowe.

Wymagania

- samodzielność,
- znajomość przepisów prawa w szczególności ustawy o odpadach i ustawy o utrzymaniu czystości o porządku w gminie,
- doświadczenie w sprawdzeniu ewidencji odpadów i sprawozdawczości, w tym dotyczącej odpadów komunalnych (odbieranie, zbieranie, przetwarzanie odpadów),
- sprawne poruszanie się po systemie BDO,
- mile widziana znajomość oprogramowania firmy Darsoft,
- biegła znajomość MS Office (Word, Excel).

Oferujemy

- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
- możliwość rozwoju,
- szkolenia poszerzające wiedzę w zakresie ochrony środowiska,
- samodzielność w realizacji swoich zadań.

EKO-EKA s.c.

Firma działająca w zakresie doradztwa w szerokopojętej ochronie środowiska oraz gospodarki odpadami.