Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. ochrony środowiska

Pracodawca: EKO-EKA s.c. Numer referencyjny: 1 Data publikacji: 20 sierpnia 2018 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Sprawozdania, ewidencje, kontrole, Doradztwo, audyty, consulting
Gospodarka odpadami: Ewidencja, raporty

Opis stanowiska

Firma EKO-EKA s.c. specjalizująca się w doradztwie w ochronie środowiska poszukuje pracownika biurowego na 1/2 lub 3/4 etatu, z możliwością późniejszego rozszerzenia na pełen etat.

Wymagania

Wymagania minimalne:
  • wykształcenie kierunkowe,
  • znajmość przepisów prawa w zakresie ochrony środowiska, ze szczególnym uwzględnieniem gospodarki odpadami,
  • znajomość procedur kpa,
  • bardzo dobra znajomość MS Office,
  • samodzielność,
  • dokładność,
  • umiejętność organizacji pracy.

Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia wiedzy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

EKO-EKA s.c.

Firma działająca w zakresie doradztwa w szerokopojętej ochronie środowiska oraz gospodarki odpadami.