Więcej  ›
18.04.2024 18 kwietnia 2024

Kierownik działu Ochrony Środowiska - Eko-Jumir Sp. z o.o.

Pracodawca: Eko-Jumir Sp. z o.o. Numer referencyjny: Jaworzno EJ Data publikacji: 14 czerwca 2019 Lokalizacja: Jaworzno - Śląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (okres próbny 3 miesiące) Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Gospodarka odpadami: Ewidencja, raporty, Składowanie, utylizacja
Zarządzanie środowiskiem: Sprawozdania, ewidencje, kontrole

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie opracowań i dokumentacji z zakresu ochrony środowiska (karty przekazania odpadów, karty ewidencji odpadów)
  • Przygotowywanie sprawozdań z zakresu ochrony środowiska (m.in. sprawozdania do urzędów marszałkowskich, głównego urzędu statystycznego,),
  • Przygotowywanie miesięcznych raportów dotyczących gospodarki odpadami,
  • Sporządzanie informacji do opłat za korzystanie ze środowiska,
  • Sporządzanie sprawozdań związanych z wprowadzaniem na rynek produktów w opakowaniach, dot. opłaty produktowej i opakowaniowej,
  • Bieżąca współpraca z odbiorcami,
  • Bieżący monitoring rynku gospodarki odpadami,
  • Reprezentowanie Firmy przed urzędami w sprawach dotyczących ochrony środowiska,
  • Przygotowywanie wniosków o wpis do rejestrów działalności regulowanej,
  • Przygotowanie i nadzór nad decyzjami przedmiotowymi zgodnie ze specyfiką działania przedsiębiorstwa,
  • Przygotowanie i nadzór dokumentacji związanej z potencjalnym rozszerzeniem działalności,
  • Nadzór nad zmianami prawa w zakresie aspektów środowiskowych,
  • Przygotowywanie dokumentacji przetargowej dotyczącej zapytań ofertowych w przedmiocie odbioru i zagospodarowania odpadów.

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie z zakresu ochrony środowiska lub studia podyplomowe o tym kierunku
  • Praktyczna znajomość prawa w zakresie ochrony środowiska
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z ochroną środowiska
  • Doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań środowiskowych
  • Bardzo dobra znajomość MS Office – Excel, PowerPoint, Word
  • Doskonała organizacja pracy
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne

Oferujemy

  • Stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Duży zakres samodzielności oraz odpowiedzialności
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Premie uznaniowe i zadaniowe

Eko-Jumir Sp. z o.o.

Firma Eko-Jumir prowadzi działalność od 2009 roku. Świadczymy usługi w zakresie transportu, zbierania i przetwarzania odpadów wytworzonych przez przedsiębiorstwa i firmy na terenie całego kraju. Nasza działalność skupia przedsiębiorców, instytucje oraz osoby prywatne, które w myśl naszych zasad dbają o środowisko naturalne poprzez właściwe gospodarowanie odpadami.