Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Specjalista ds. ochrony środowiska

Pracodawca: EKO-KONSULT Biuro Doradczo-prawne Sp. z o.o. Numer referencyjny: EKOK/R/2/4/2021 Data publikacji: 14 kwietnia 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Doradztwo, audyty, consulting, Sprawozdania, ewidencje, kontrole, Oceny oddziaływania na środowisko

Opis stanowiska

Poszukujemy energicznego i doświadczonego kandydata na stanowisko "Specjalista ds. ochrony środowiska" w 5-cio osobowym zespole.

Jesteśmy otwarci na osoby mające doświadczenie zawodowe w branży ochrony środowiska, szczególnie w obszarach:
- gospodarki odpadami (ewidencja, sprawozdawczość, BDO),
- ocen oddziaływania na środowisko i przygotowania inwestycji (sporządzanie KIP i raportów ooś),
- outsourcingu środowiskowego,
- przeprowadzania audytów i wdrażania nowych obszarów w firmie.

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe w obszarze ochrony środowiska (minimum 2 lata);
  • znajomość przepisów z zakresu ochrony środowiska i gospodarki odpadami;
  • umiejętność obsługi komputera i pakietu Microsoft Office;
  • prawo jazdy kat. B, gotowość do podróży służbowych (Warszawa i okolice);
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • wysoka kultura osobista.

Mile widziane wykształcenie kierunkowe, zainteresowanie ochroną środowiska i chęć poznawania nowych obszarów.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • godne wynagrodzenie;
  • niezbędne narzędzia pracy:
  • laptop, telefon służbowy, samochód służbowy;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • liczne imprezy i spotkania integracyjne;
  • niezwykłą atmosferę w pracy.

EKO-KONSULT Biuro Doradczo-prawne Sp. z o.o.

Kompleksowe doradztwo w branży ochrony środowiska i gospodarki odpadami.