Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Praca terenowa/ inwentaryzacje

Pracodawca: EkoDialog Maciej Mikulski Numer referencyjny: OS_2021 Data publikacji: 31 sierpnia 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa zlecenie (2-3 miesiące) Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Doradztwo, audyty, consulting, Oceny oddziaływania na środowisko

Opis stanowiska

Poszukujemy osób od września do pracy przy inwentaryzacjach na terenie gmin głównie województwa mazowieckiego. Praca na 2-3 miesiące.

Praca wiąże się z wyjazdami od pon – pt, praca w godzinach 8:00-16:00.

Zapewniamy zakwaterowanie oraz transport naszymi samochodami w grupach 5 – 10 osobowych. Oferujemy pracę opartą na umowie zlecenie. Z naszej strony zapewniamy koszulki firmowe, służbowy tablet niezbędny do zbierania danych w terenie, rowery, wsparcie doświadczonych specjalistów oraz szczegółowe szkolenie zarówno teoretyczne jak i praktyczne.

Wymagania

Nie wymagamy doświadczenia ani wykształcenia w dziedzinie ochrony środowiska.

Oferujemy

Pracę w zgranym zespole, zdobycie doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie z branży ochrony środowiska,

Inne informacje

Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie CV na adres mailowy rekrutacja@ekodialog.pl

W tytule maila proszę wpisać: Rekrutacja wrzesień

www.ekodialog.pl

EkoDialog Maciej Mikulski

EkoDialog to prężnie rozwijająca się firma, tworzona przez ludzi wykształconych i doświadczonych w tematyce ochrony środowiska oferująca w tym zakresie szkolenia oraz szeroko pojęty konsulting. Naszą ofertę kierujemy zarówno do Jednostek Samorządu Terytorialnego jak i prywatnych przedsiębiorców. Stale rozszerzamy zakres wykonywanych usług, aby w pełni sprostać wymaganiom naszych klientów, jednocześnie zachowując bardzo konkurencyjne ceny. Współpracujemy z wieloma cenionymi na skalę kraju specjalistami.