Więcej  ›
23.04.2024 23 kwietnia 2024

Płatny staż w EkoDialog - ochrona środowiska

Pracodawca: EkoDialog Numer referencyjny: OS_2020 Staż Data publikacji: 13 maja 2020 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Staż (4 miesiące z możliwością przedłużenia współpracy) Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Doradztwo, audyty, consulting, Finansowanie, dotacje
Energia: Audyty energetyczne

Opis stanowiska

Staż polegać będzie na wyjazdach terenowych i pracach kameralnych w biurze w Warszawie na Mokotowie w proporcji 50/50.
Podczas stażu będzie możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie obsługi oprogramowania GIS, opracowywania dokumentów strategicznych dla Jednostek Samorządu Terytorialnego, pracy z mapami i poszerzenia wiedzy z zakresu ochrony środowiska.
Zapewniamy wszelkie niezbędne szkolenia, przyjemną atmosferę pracy i możliwość przedłużenia współpracy.

Wymagania

• Zainteresowania tematyką ochrony środowiska,
• Łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
• Zaangażowania w realizowane projekty,
• Kreatywności i umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy

• Rozpoczęcie współpracy od czerwca / lipca 2020 r.,
• Staż 4 miesiące, możliwość przedłużenia współpracy po odbyciu stażu,
• Wynagrodzenie – ok. 1400 zł netto/miesiąc,
• Zdobycie doświadczenia w obsłudze oprogramowania GIS i w opracowywaniu dokumentów strategicznych dla Jednostek Samorządu Terytorialnego,
• Pracę w biurze w Warszawie i w terenie (50/50),
• Możliwość zaliczenia praktyk studenckich,
• Możliwość skorzystania ze stażu z Urzędu Pracy.

Inne informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV* ze zdjęciem na adres: rekrutacja@ekodialog.pl. W tytule maila prosimy o wpisanie "Staż_2020".

Kontakt telefoniczny: 604 533 262. Więcej informacji o firmie na:

www.ekodialog.pl

EkoDialog

EkoDialog to prężnie rozwijająca się firma, tworzona przez ludzi wykształconych i doświadczonych w tematyce ochrony środowiska oferująca w tym zakresie szkolenia oraz szeroko pojęty konsulting. Naszą ofertę kierujemy zarówno do Jednostek Samorządu Terytorialnego jak i prywatnych przedsiębiorców. Stale rozszerzamy zakres wykonywanych usług, aby w pełni sprostać wymaganiom naszych klientów, jednocześnie zachowując bardzo konkurencyjne ceny. Współpracujemy z wieloma cenionymi na skalę kraju specjalistami.