Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Inwentaryzacje terenowe oraz praca w biurze

Pracodawca: EkoDialog Numer referencyjny: OS_2020 Data publikacji: 21 września 2020 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa zlecenie (2 miesiące z możliwością przedłużenia współpracy) Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Doradztwo, audyty, consulting
Edukacja i komunikacja: Kursy, szkolenia
Energia: Odnawialne źródła energii

Opis stanowiska

PRACA W OCHRONIE ŚRODOWISKA

Firma EkoDialog poszukuje osób do pracy przy inwentaryzacjach terenowych oraz w biurze

Wymagania

• Dyspozycyjności (wyjazdy terenowe od poniedziałku do piątku),
• Łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
• Zaangażowania w realizowane projekty,
• Bezkonfliktowość.
• Umiejętności orientacji w terenie i czytania mapy,
• Mile widziane prawo jazdy kat. B,
• Mile widziane zainteresowanie Ochroną Środowiska,
• Zatrudnimy jedynie osoby zdecydowane na minimum 2-miesięczną współpracę.

Oferujemy

• Pracę związaną z inwentaryzacjami terenowymi (woj. mazowieckie) oraz w biurze (w proporcji 3:1)
• Rozpoczęcie współpracy od października 2020 r.,
• Umowę-zlecenie, wynagrodzenie 2600 zł brutto miesięcznie (dla osób poniżej 26 roku życia ze statusem studenta kwota brutto = kwota netto),
• Zdobycie doświadczenia w pracy w prężnie rozwijającej się firmie z branży ochrony środowiska,
• Samodzielnie ustalany grafik,
• Możliwość zaliczenia praktyk studenckich,
• Przy pracach terenowych zapewniamy zakwaterowanie, przejazd naszymi samochodami, niezbędne materiały do pracy, suchy prowiant, wodę, grille firmowe, koszulki, wszelkie środki ostrożności – chusty zasłaniające usta i nos, szkolenie zarówno praktyczne jak i teoretyczne,
• Przyjazną i bezstresową atmosferę pracy,
• 2-miesięczną umowę z możliwością przedłużenia współpracy (w związku z dynamicznym rozwojem firmy osobom zaangażowanym zostanie przedstawiona propozycja pracy na stałe)

Inne informacje

Informacje organizacyjne:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV* ze zdjęciem. W tytule maila prosimy o wpisanie "OS_2020".
Kontakt telefoniczny: 604 533 262. Więcej informacji o firmie na:

                                                                      www.ekodialog.pl

EkoDialog

EkoDialog to prężnie rozwijająca się firma, tworzona przez ludzi wykształconych i doświadczonych w tematyce ochrony środowiska oferująca w tym zakresie szkolenia oraz szeroko pojęty konsulting. Naszą ofertę kierujemy zarówno do Jednostek Samorządu Terytorialnego jak i prywatnych przedsiębiorców. Stale rozszerzamy zakres wykonywanych usług, aby w pełni sprostać wymaganiom naszych klientów, jednocześnie zachowując bardzo konkurencyjne ceny. Współpracujemy z wieloma cenionymi na skalę kraju specjalistami.