Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Pracodawca: EkoDialog Numer referencyjny: OP_2018 Data publikacji: 19 lutego 2018 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa zlecenie (3-miesięczny okres próbny – w przypadku zadowalających wyników przedłużenie współpracy) Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Doradztwo, audyty, consulting

Opis stanowiska

Do zadań osoby przyjętej na wskazane stanowisko należeć będzie opracowywanie strategicznych dokumentów dla Jednostek Samorządu Terytorialnego oraz stała współpraca z klientami.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe w zakresie ochrony środowiska lub pokrewne,
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość przepisów w zakresie prawa ochrony środowiska,
  • doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji dla Jednostek Samorządu Terytorialnego i/lub sektora przedsiębiorstw,
  • dobra znajomość oprogramowania Quantum GIS / Arc GIS, MS Office,
  • prawo jazdy kat. B,
  • kreatywność, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu, zorientowanie na wynik, zaangażowanie w realizowane projekty.

Oferujemy

  • 3-miesięczny okres próbny – w przypadku zadowalających wyników przedłużenie współpracy,
  • wynagrodzenie - 2000 zł netto/miesiąc w okresie próbnym,
  • możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie z branży przy partnerskiej atmosferze pracy,
  • szkolenia i wprowadzenie w zakres wykonywanych obowiązków,
  • pracę w biurze w Warszawie i w terenie.

EkoDialog

EkoDialog to prężnie rozwijająca się firma, tworzona przez ludzi wykształconych i doświadczonych w tematyce ochrony środowiska oferująca w tym zakresie szkolenia oraz szeroko pojęty konsulting. Naszą ofertę kierujemy zarówno do Jednostek Samorządu Terytorialnego jak i prywatnych przedsiębiorców. Stale rozszerzamy zakres wykonywanych usług, aby w pełni sprostać wymaganiom naszych klientów, jednocześnie zachowując bardzo konkurencyjne ceny. Współpracujemy z wieloma cenionymi na skalę kraju specjalistami.