Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Elektromonter w Dziale Produkcji Stacji Ładowania

Pracodawca: Ekoenergetyka Polska S.A. Numer referencyjny: 98812 Data publikacji: 18 stycznia 2023 Lokalizacja: Zielona Góra - Lubuskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Transport: Mobilność, Pojazdy i sprzęt
Energia: Odnawialne źródła energii

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • montaż szaf sterowniczych: aparatury, tras kablowych, okablowania, osprzętu;
  • montowanie i demontowanie ruchomych instalacji jedno- i trójfazowych;
  • montowanie, demontowanie rozdzielnic niskiego napięcia, tablic rozdzielczych oraz sterowniczych szaf elektrycznych;
  • montowanie, demontowanie, instalowanie prostych, nieprzenośnych urządzeń elektrycznych;
  • łączenie elementów wg schematu elektrycznego;
  • wynagrodzenie: od 4 132 zł brutto.

Wymagania

Profil Kandydata:

  • doświadczenie w branży elektrotechnicznej, technicznej, mechanicznej;
  • gotowość do pracy 2-zmianowej;
  • praktyczna umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej;
  • staranność, precyzja i zaangażowanie;
  • umiejętność pracy w zespole.

Ekoenergetyka Polska S.A.

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych na komercyjną skalę. Ekoenergetyka posiada własne know-how w zakresie tworzenia rozwiązań ładowania i poszukuje otwartych, kreatywnych osób do rozwoju, sprzedaży produktów i realizacji projektów na terenie całej Europy.