Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Instalator stacji ładowania pojazdów elektrycznych

Pracodawca: Ekoenergetyka Polska S.A. Numer referencyjny: 166415 Data publikacji: 01 sierpnia 2022 Lokalizacja: Zielona Góra - Lubuskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Transport: Mobilność

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • wykonywanie instalacji oraz przeglądów okresowych stacji ładowania pojazdów elektrycznych;
  • podłączanie przewodów zasilających;
  • uruchamianie stacji ładowania przy wsparciu Działu IT;
  • wsparcie podczas wykonywania pomiarów elektrycznych.

Wymagania

Profil Kandydata:

  • doświadczenie w instalacji, serwisowaniu lub montażu urządzeń elektroenergetycznych - mile widziane;
  • wykształcenie w obszarze elektryki, elektroniki lub pokrewne;
  • wiedza z zakresu elektryki;
  • podstawowa znajomość języka angielskiego;
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych;
  • uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV;
  • gotowość do pracy w terenie i wyjazdów służbowych;
  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • umiejętność pracy w zespole.

Ekoenergetyka Polska S.A.

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych na komercyjną skalę. Ekoenergetyka posiada własne know-how w zakresie tworzenia rozwiązań ładowania i poszukuje otwartych, kreatywnych osób do rozwoju, sprzedaży produktów i realizacji projektów na terenie całej Europy.