Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Inżynier oprogramowania wbudowanego

Pracodawca: Ekoenergetyka Polska S.A. Numer referencyjny: 103045 Data publikacji: 19 lutego 2021 Lokalizacja: Szczecin - Zachodniopomorskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Przemysł i inżynieria: Inżynieria energetyczna, elektroniczna i mechaniczna, Mechanika, elektromechanika, automatyka

Opis stanowiska

  • Tworzenie i rozwój oprogramowania wbudowanego wybranych przekształtników energoelektronicznych;
  • Testowanie przygotowanego oprogramowania;
  • Dokumentowanie prowadzonych prac.

Wymagania

Profil Kandydata:
  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • wykształcenie wyższe/ inżynierskie (z zakresu elektroniki, automatyki, informatyki, elektrotechniki);
  • doświadczenie w programowaniu mikrokontrolerów 32-bit i układów DSP;
  • biegła znajomość języka C;
  • znajomość szeregowych protokołów komunikacyjnych CAN/SPI/UART;
  • praktyczna umiejętność posługiwania się przyrządami typu oscyloskop, multimetr, sondy prądowe;
  • umiejętność tworzenia i aktualizacji dokumentacji technicznej;
  • mile widziana znajomość systemu kontroli wersji Git;
  • znajomość kompilatorów i narzędzi IDE oparte o Eclipse, np. TI Code Composer Studio;
  • mile widziana znajomość podstaw elektroniki, energoelektroniki oraz zasady działania układów napędowych;
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją;
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Ekoenergetyka Polska S.A.

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych na komercyjną skalę. Ekoenergetyka posiada własne know-how w zakresie tworzenia rozwiązań ładowania i poszukuje otwartych, kreatywnych osób do rozwoju, sprzedaży produktów i realizacji projektów na terenie całej Europy.