Więcej  ›
28.02.2024 28 lutego 2024

Inżynier wsparcia sprzedaży serwisu

Pracodawca: Ekoenergetyka Polska S.A. Numer referencyjny: 226891 Data publikacji: 22 listopada 2023 Lokalizacja: Zielona Góra - Lubuskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Transport: Pojazdy i sprzęt

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • wsparcie obszaru sprzedaży we właściwym definiowaniu potrzeb klientów procedowaniu postępowań przetargowych lub nawiązywaniu współpracy;
  • negocjowanie zasad współpracy oraz nadzór nad prawidłowym procedowaniem umów serwisowych z kontrahentami;
  • dbałość o prawidłową i terminową realizację prowadzonych projektów oraz sporządzanie dokumentacji dotyczącej prowadzonych działań;
  • wskazywanie i rekomendowanie rozwiązań zmierzających do wzrostu jakości sprzedawanych usług serwisowych;
  • opracowywanie rozwiązań technicznych w zakresie modyfikacji i usprawnień stacji ładowania;
  • raportowanie do Kierownika ds. Sprzedaży.

Wymagania

Profil Kandydata:

  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • min. 3 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku technicznym w branży związanej z energetyką lub automotive;
  • wiedza z zakresu elektryki elektrotechniki;
  • mile widziane doświadczenie pracy w obszarze serwisu pojazdów bądź urządzeń;
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży ofertowaniu lub zakupach;
  • umiejętność interpretowania i tworzenia dokumentacji technicznej;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1;
  • znajomość pakietu MS Office;
  • prawo jazdy kat. B;
  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej systematyczność;
  • wysokie umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność pracy w zespole.

Ekoenergetyka Polska S.A.

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim producentem infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych na komercyjną skalę. Ekoenergetyka posiada własne know-how w zakresie tworzenia rozwiązań ładowania i poszukuje otwartych, kreatywnych osób do rozwoju, sprzedaży produktów i realizacji projektów na terenie całej Europy.