Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Kierownik ds. instalacji i wdrożeń stacji ładowania

Pracodawca: Ekoenergetyka Polska S.A. Numer referencyjny: 172016 Data publikacji: 15 września 2022 Lokalizacja: Zielona Góra - Lubuskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • nadzorowanie realizacji celów biznesowych serwisu w zakresie instalacji i uruchomień;
  • budowanie struktur i zabezpieczenie niezbędnych zasobów do realizacji celów działu;
  • tworzenie dokumentacji dotyczącej instrukcji instalacji i nadzór nad jakością instalacji;
  • planowanie, organizacja i zarządzanie efektywnością pracy rozproszonego zespołu;
  • docieranie do źródeł wiedzy technicznej i dbanie o rozwój kompetencji pracowników;
  • planowanie i zapewnienie niezbędnych zasobów technicznych do realizacji instalacji;
  • stworzenie i wdrożenie skutecznych procesów instalacji ładowarki na miejscu;
  • sprawozdawczość w zakresie działalności działu instalacji i wdrożeń, raportowanie KPI;
  • efektywne zarządzanie kosztami i doborem środków do realizacji celów działu;
  • motywowanie zespołu, bieżąca ocena pracy i udzielanie informacji zwrotnej;
  • zarządzanie i koordynacja pracy zespołu specjalistów ds. instalacji.

Wymagania

Profil Kandydata:

  • doświadczenia na stanowisku kierowniczym w obszarze serwisu/warsztatu;
  • wykształcenie techniczne;
  • uprawnienia SEP do 1kV (E+D);
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego lub angielskiego;
  • umiejętność zarządzania zespołem;
  • umiejętność planowania pracy własnej i podległego zespołu;
  • prawo jazdy kat. B;
  • znajomość zasad funkcjonowania serwisu;
  • samodzielność i asertywność.

Ekoenergetyka Polska S.A.

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych na komercyjną skalę. Ekoenergetyka posiada własne know-how w zakresie tworzenia rozwiązań ładowania i poszukuje otwartych, kreatywnych osób do rozwoju, sprzedaży produktów i realizacji projektów na terenie całej Europy.