Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Kierownik Działu Projektów Elektrycznych

Pracodawca: Ekoenergetyka Polska S.A. Numer referencyjny: 102633 Data publikacji: 23 lutego 2021 Lokalizacja: Zielona Góra - Lubuskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Transport: Infrastruktura i rozwój lokalny
Przemysł i inżynieria: Mechanika, elektromechanika, automatyka

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • zarządzanie pracą podległych pracowników  -  kierowanie pracami zespołu inżynierów konstruktorów elektryków i automatyków,
  • nadzór nad projektowaniem rozwiązań nowych produktów i technologii,
  • nadzór nad konstruowaniem prototypów projektowanych rozwiązań,
  • nadzór nad przygotowaniem dokumentacji technicznej i kosztorysów
  • analiza i optymalizacja kosztów projektowanych rozwiązań,
  • współpraca z interdyscyplinarnym zespołem inżynierskim związanym z procesem technologiczno-produktowym,
  • współpraca z innymi działami firmy związanymi z procesem technologicznym i realizacją produkcji,
  • raportowanie do Dyrektora jednostki oraz Członka Zarządu ds. Rozwoju Produktu.

Wymagania

Profil kandydata:

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem projektowym inżynierów konstruktorów, projektantów;
  • umiejętności interpersonalne: przywódcze - zarządzanie zespołem, budowanie zaangażowania, zarządzanie procesem, wysokie umiejętności komunikacyjne oraz chęć rozwoju merytorycznego w branży e-mobility;
  • wykształcenie wyższe techniczne - kierunkowe: elektrotechniczne i/lub pokrewne - warunek konieczny;
  • biegła znajomość dokumentacji technicznej i operacyjnej;
  • zainteresowanie branżą elektromobilności i nowych technologii;
  • mile widziane uprawnienia E i D;
  • znajomość języka angielskiego;
  • znajomość oprogramowania do projektowania (SEE Electrical, mile widziana znajomość EPLAN Elektric P8);
  • podstawowa znajomość środowisk projektowych 3D;
  • prawo jazdy kat. B.

Ekoenergetyka Polska S.A.

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych na komercyjną skalę. Ekoenergetyka posiada własne know-how w zakresie tworzenia rozwiązań ładowania i poszukuje otwartych, kreatywnych osób do rozwoju, sprzedaży produktów i realizacji projektów na terenie całej Europy.