Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Kierownik operacyjny

Pracodawca: Ekoenergetyka Polska S.A. Numer referencyjny: 116197 Data publikacji: 28 czerwca 2021 Lokalizacja: Zielona Góra - Lubuskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków
Energia: Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna

Opis stanowiska

Opis stanowiska:
  • zarządzanie operacyjne i nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem sieci stacji EKOEN,
  • współtworzenie strategii handlowej firmy i opieka nad kluczowymi klientami EKOEN,
  • optymalizacja procesów operacyjnych w tym opracowanie Podręcznika Operacyjnego,
  • inicjowanie i wprowadzanie usprawnień w ramach świadczonych usług,
  • projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań logistycznych na stacjach EKOEN
  • efektywne zarządzanie podległymi zespołami obsługującymi stacje EKOEN,
  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie realizacji zadań,
  • koordynacja procesów uruchomienia nowych stacji EKOEN- tworzenie procedur i standardów (m.in. obsługi klienta, prezentacji wizualnej),
  • nadzorowanie organizacji pracy stacji, wyznaczanie priorytetów i celów oraz sposobów ich realizacji,
  • dbałość o szczegóły w utrzymaniu wyglądu stacji,
  • reprezentowanie interesów firmy w kontaktach z dostawcami i podwykonawcami spółki,
  • nadzorowanie zgodności działania stacji z przepisami prawa.

Wymagania

Profil Kandydata:
  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku - realizacja projektów o podobnym zakresie, gdzie głównym elementem był nadzór nad operacyjnym działaniem obiektów gastronomicznych,
  • wykształcenie wyższe o profilu zbliżonym do Zarządzania/Ekonomiczne,
  • znajomości przepisów z zakresu prawidłowego działania obiektów gastronomicznych,
  • znajomość przepisów prawa budowlanego,
  • znajomość procedur i standardów (m.in. obsługi klienta, prezentacji wizualnej),
  • zarządzanie zespołami w rozproszonych lokalizacjach,
  • silna motywacja osobista,
  • bardzo dobra komunikacja i umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod wpływem dużego stresu,
  • umiejętność samodzielnego planowania pracy i reagowania na zmiany,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • prawo jazdy kat B,
  • otwartość na podróżowanie.

Ekoenergetyka Polska S.A.

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych na komercyjną skalę. Ekoenergetyka posiada własne know-how w zakresie tworzenia rozwiązań ładowania i poszukuje otwartych, kreatywnych osób do rozwoju, sprzedaży produktów i realizacji projektów na terenie całej Europy.