Więcej  ›
19.03.2024 19 marca 2024

Kierownik projektu/ realizacji

Pracodawca: Ekoenergetyka Polska S.A. Numer referencyjny: 116173 Data publikacji: 28 czerwca 2021 Lokalizacja: Zielona Góra - Lubuskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 5-10 lat Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Sprawozdania, ewidencje, kontrole
Przemysł i inżynieria: Ekoprojekt, ekologia przemysłowa

Opis stanowiska

Opis stanowiska:
  • dostarczenie produktu końcowego, bez przekraczania wyznaczonego budżetu i terminów oraz zgodnie ze specyfiką techniczną,
  • określenie i wybór zespołu projektowego,
  • organizacja pracy zespołu,
  • zarządzanie zadaniami zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem,
  • tworzenie planów i harmonogramów, ułatwiających optymalizacje oraz integrację zadań,
  • utrzymywanie dobrych relacji z interesariuszami projektu,
  • kontrolowanie statusu projektu,
  • utrzymywanie prawidłowej komunikacji i kontaktów ze wszystkimi Spółkami w ramach Grupy Ekoenergetyka,
  • wykrywanie problemów, zarówno technicznych, jak i funkcjonalnych,
  • podejmowanie ważnych decyzji, dotyczących np. zakończenia działań czy zmiany charakteru, w przypadku braku możliwości zrealizowania konkretnego zadania projektu,
  • decyzyjność w sytuacjach kryzysowych,
  • bezpośrednie rozwiązywanie problemów,
  • wskazywanie sposobów na ich rozwiązywanie,
  • prowadzenie negocjacji z wykonawcami, kierownikami funkcjonalnymi i dyrektorami wyższego szczebla,
  • planowanie zadań i rezultatów projektu (tworzenie struktur podziału pracy, harmonogramów i budżetów),
  • integrowanie i koordynowanie wszystkich elementów i etapów projektu,
  • koordynowanie działania jednostek funkcjonalnych, podwykonawców, a także innych uczestników projektu.

Wymagania

Profil Kandydata:
  • min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku - realizacja projektów o podobnym zakresie , gdzie głównym elementem było uruchomienie obiektów budowlanych (stacji, magazynów, budynków gastronomicznych, itp.) wraz z przyłączem większej mocy,
  • bezpośrednie doświadczenie w zakresie nadzoru nad projektami budowlanymi mile widziane,
  • wykształcenie wyższe o profilu zbliżonym do Zarządzania/Ekonomiczne,
  • znajomości przepisów z zakresu procesu inwestycyjnego,
  • znajomość przepisów prawa budowlanego,
  • znajomość procesu i przepisów związanych z uzyskaniem pozwolenia PnB oraz odbiorami UDT,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • silna motywacja osobista,
  • bardzo dobra komunikacja, zespołowość,
  • umiejętność pracy pod wpływem dużego stresu,
  • umiejętność samodzielnego planowania pracy i reagowania na zmiany,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • prawo jazdy kat B,
  • otwartość na podróżowanie.

Ekoenergetyka Polska S.A.

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych na komercyjną skalę. Ekoenergetyka posiada własne know-how w zakresie tworzenia rozwiązań ładowania i poszukuje otwartych, kreatywnych osób do rozwoju, sprzedaży produktów i realizacji projektów na terenie całej Europy.