Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Manager/ka ds. rozwoju sieci

Pracodawca: Ekoenergetyka Polska S.A. Numer referencyjny: 132320 Data publikacji: 13 listopada 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Energetyka słoneczna
Zarządzanie środowiskiem: Pomiary, badania, monitoring

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie lokalizacji zgodnie z kryteriami wyboru pod stacje HUB'y ładowania Ekoen;
  • identyfikacja nieruchomości (wskazanie lokalizacji);
  • weryfikacja pod kątem kryteriów, w tym kryterium opłacalności:
    • kryteria formalno-prawne,
    • m.in. dostępna moc,
  • doprowadzenie do umowy dzierżawy;
  • doprowadzenie do decyzji inwestycyjnej Ekoen.

Wymagania

Profil Kandydata:

  • doświadczenie zawodowe w pozyskiwaniu nieruchomości głownie przeznaczonych pod podobne inwestycje;
  • znajomość przepisów z zakresu procesu inwestycyjnego;
  • znajomość przepisów prawa budowlanego;
  • znajomość procesu i przepisów związanych z uzyskaniem pozwolenia PnB oraz odbiorami UDT;
  • doświadczenie w pozyskiwaniu gruntów pod budowę sieci (sprzedaży, retail, stacji paliw etc.);
  • umiejętności negocjacyjne (negocjacje z właścicielami gruntów, negocjacje warunków biznesowych);
  • biegłość w zakresie zgód i pozwoleń na inwestycje;
  • znajomość struktur decyzyjnych  związanych z uzyskiwaniem pozwoleń i zgodami administracyjnymi;
  • doświadczenie we współpracy z samorządami/deweloperami;
  • mile widziane doświadczenie w kierowaniu inwestycjami;
  • silna motywacja osobista;
  • bardzo dobra komunikacja oraz umiejętność pracy w zespole;
  • czynne prawo jazdy kat. B i otwartość na częste podróżowanie;
  • umiejętność samodzielnego planowania pracy i reagowania na zmiany;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.

Ekoenergetyka Polska S.A.

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych na komercyjną skalę. Ekoenergetyka posiada własne know-how w zakresie tworzenia rozwiązań ładowania i poszukuje otwartych, kreatywnych osób do rozwoju, sprzedaży produktów i realizacji projektów na terenie całej Europy.