Więcej  ›
28.02.2024 28 lutego 2024

Młodszy specjalista ds. dokumentacji

Pracodawca: Ekoenergetyka Polska S.A. Numer referencyjny: 225700 Data publikacji: 13 listopada 2023 Lokalizacja: Zielona Góra - Lubuskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Przemysł i inżynieria: Inżynieria energetyczna, elektroniczna i mechaniczna
Transport: Mobilność

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • udział w tworzeniu dokumentacji techniczno-ruchowej stacji ładowania;
  • aktualizacja tworzonej dokumentacji;
  • opracowywanie instrukcji montażu oraz użytkowania stacji ładowania;
  • praca w systemie ERP;
  • raportowanie do Kierownika Działu Dokumentacji.

Wymagania

Profil Kandydata:

  • wykształcenie min. średnie, preferowane o kierunku technicznym;
  • mile widziane doświadczenie przy tworzeniu dokumentacji technicznej;
  • bardzo dobra znajomość MS Office, zwłaszcza Word i Excel;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie A2/B1;
  • zamiłowanie do pracy z dużą ilością dokumentacji;
  • dokładność, skrupulatność i wnikliwość.

Ekoenergetyka Polska S.A.

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych na komercyjną skalę. Ekoenergetyka posiada własne know-how w zakresie tworzenia rozwiązań ładowania i poszukuje otwartych, kreatywnych osób do rozwoju, sprzedaży produktów i realizacji projektów na terenie całej Europy.