Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Project Manager

Pracodawca: Ekoenergetyka Polska S.A. Numer referencyjny: 205113 Data publikacji: 29 maja 2023 Lokalizacja: Zielona Góra - Lubuskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Transport: Mobilność
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Prawo i administracja, Ekonomia, finanse

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • samodzielne zarządzanie projektami wg przyjętej metodyki;
  • zarządzanie i kontrola nad budżetem projektu;
  • zarządzania harmonogramem finansowym projektu;
  • opracowywanie planu realizacji projektów w tym planu zarządzania ryzykiem;
  • koordynacja prac koncepcyjnych, produkcyjnych, instalacyjnych oraz uruchomień;
  • zarządzanie pracą podwykonawców;
  • komunikacja z Klientem na etapie realizacji projektu;
  • spotkania z interesariuszami zewnętrznymi;
  • raportowanie do dyrektora biura realizacji kontraktów.

Wymagania

Profil Kandydata:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki o profilu technicznym lub zarządczym;
  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Koordynatora Projektów, Team Leadera lub Kierownika Projektu;
  • doświadczenie w branży produkcyjnej będzie dodatkowym atutem;
  • mile widziany certyfikat potwierdzający posiadanie kompetencje w zakresie realizacji  projektu (np. PMP, TenStep, Prince 2);
  • znajomość narzędzi do zarządzania projektami, CRM oraz Google Workspace;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub francuskiego;
  • prawo jazdy kat. B;
  • dostępność do wyjazdów zagranicznych;
  • postawa proaktywna, zaangażowanie;
  • dokładność oraz sumienność;
  • umiejętności interpersonalne, otwartość na współpracę;
  • nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów;
  • samodzielność w działaniu.

Ekoenergetyka Polska S.A.

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych na komercyjną skalę. Ekoenergetyka posiada własne know-how w zakresie tworzenia rozwiązań ładowania i poszukuje otwartych, kreatywnych osób do rozwoju, sprzedaży produktów i realizacji projektów na terenie całej Europy.