Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Projektant Elektronik

Pracodawca: Ekoenergetyka Polska S.A. Numer referencyjny: 104625 Data publikacji: 10 marca 2021 Lokalizacja: Łódź - Łódzkie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • projektowanie, rozwój, symulacja i testowanie układów elektronicznych;
  • przygotowanie dokumentacji projektowej;
  • gwarancja wykonalności i wysokiego stopnia niezawodności projektowanych układów;
  • uczestnictwo w pełnym cyklu powstawania produktu - od wstępnej specyfikacji do wypuszczenia na rynek;
  • organizacja i śledzenie procedur produkcyjnych i testowych;
  • bieżące prowadzenie dokumentacji projektów i przechowywania dotyczących ich danych;
  • współpraca z inżynierami oprogramowania i inżynierami elektronikami.

Wymagania

Profil kandydata:

  • minimum 2 lata projektowania układów elektronicznych;
  • znajomość mikroprocesorów STM32, ARM, INFINEON środowisk programistycznych oraz narzędzi wykorzystywanych do pracy z tymi procesorami;
  • znajomość oprogramowania EDA (Oprogramowania do tworzenia PCB);
  • znajomość języka angielskiego;
  • umiejętności interpersonalne: komunikatywność, obowiązkowość i dokładność oraz umiejętność pracy w zespole.

Ekoenergetyka Polska S.A.

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych na komercyjną skalę. Ekoenergetyka posiada własne know-how w zakresie tworzenia rozwiązań ładowania i poszukuje otwartych, kreatywnych osób do rozwoju, sprzedaży produktów i realizacji projektów na terenie całej Europy.