Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Projektant elektronik

Pracodawca: Ekoenergetyka Polska S.A. Numer referencyjny: 122728 Data publikacji: 20 września 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Energia: Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • projektowanie cyfrowych i analogowych układów elektronicznych;
  • projektowanie obwodów PCB;
  • rozwój i doskonalenie istniejących układów elektronicznych;
  • uruchamianie i testy układów elektronicznych;
  • tworzenie dokumentacji projektowej;
  • wsparcie w przygotowaniu dokumentacji produkcyjnej;
  • śledzenie postępu technicznego oraz inicjowanie prac doskonalących rozwiązania produktów.

Wymagania

Profil Kandydata:

  • wykształcenie wyższe z zakresu elektroniki lub pokrewne;
  • min. 3 lata doświadczenia na stanowiskach
    związanych z projektowaniem i wdrażaniem układów
    elektronicznych;
  • znajomość oprogramowania Altium Designer/Circuit Studio;
  • umiejętność projektowania elektroniki pod kątem spełniania wymagań
    EMC;
  • znajomość procesorów sygnałowych Texas Instruments;
  • umiejętność symulowania obwodów elektronicznych w
    oprogramowaniu typu SPICE;
  • znajomość języka C;
  • uprawnienia SEP do 1kV;
  • mile widziana wiedza z zakresu przetwornic DC/DC i AC/DC;
  • język angielski - poziom B2;
  • prawo jazdy kat. B;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność organizacji pracy własnej.

Ekoenergetyka Polska S.A.

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych na komercyjną skalę. Ekoenergetyka posiada własne know-how w zakresie tworzenia rozwiązań ładowania i poszukuje otwartych, kreatywnych osób do rozwoju, sprzedaży produktów i realizacji projektów na terenie całej Europy.