Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Senior Project Manager

Pracodawca: Ekoenergetyka Polska S.A. Numer referencyjny: 112004 Data publikacji: 21 maja 2021 Lokalizacja: Zielona Góra - Lubuskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 5-10 lat Branże:
Przemysł i inżynieria: Ekoprojekt, ekologia przemysłowa

Opis stanowiska

Opis stanowiska:
  • samodzielne zarządzanie projektami wg przyjętej metodyki,
  • opracowywanie planu realizacji projektów w tym planu zarządzania ryzykiem,
  • zarządzanie ryzykiem w przydzielonych projektach,
  • nadzór nad pracami koncepcyjnymi, produkcją, instalacjami oraz uruchomieniami,
  • negocjacja umów podwykonawczych, zarządzanie pracą podwykonawców,
  • komunikacja z Klientem na etapie realizacji projektu,
  • spotkania z interesariuszami zewnętrznymi,
  • wdrażanie Koordynatorów Projektu, PM-ów, dzielenie się wiedzą,
  • raportowanie do Dyrektora Biura Realizacji Kontraktów.

Wymagania

Profil Kandydata:
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki o profilu technicznym lub zarządczym,
  • min. 5 lat doświadczenia na stanowisku Koordynatora Projektów, Team Leadera lub Kierownika Projektu,
  • certyfikat potwierdzający posiadanie umiejętności do zarządzania projektami w rozpoznawalnej instytucji,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo zaawansowanym,
  • znajomość drugiego języka obcego (francuski i/lub niemiecki),
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • pro aktywność, zaangażowanie, sumienność,
  • skuteczność planowania oraz  reagowania na pojawiające się zagrożenie,
  • terminowość wykonywania prac, nastawienie na osiągnięcie wyznaczonych celów w projektach,
  • samodzielność w działaniu.

Ekoenergetyka Polska S.A.

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych na komercyjną skalę. Ekoenergetyka posiada własne know-how w zakresie tworzenia rozwiązań ładowania i poszukuje otwartych, kreatywnych osób do rozwoju, sprzedaży produktów i realizacji projektów na terenie całej Europy.