Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. logistyki

Pracodawca: Ekoenergetyka Polska S.A. Numer referencyjny: 234074 Data publikacji: 23 stycznia 2024 Lokalizacja: Zielona Góra - Lubuskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Transport: Logistyka, Pojazdy i sprzęt
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Marketing, PR, komunikacja

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • realizowanie procesów i zleceń logistycznych;
  • planowanie i organizowanie transportu, wysyłek i dostaw;
  • zapewnienie efektywnego i terminowego przepływu towarów;
  • kontakty z agencjami celnymi i firmami spedycyjnymi;
  • pozyskiwanie nowych partnerów i udział w negocjowaniu warunków współpracy;
  • przygotowanie dokumentacji transportowej;
  • współpraca z działem zakupów i produkcji;
  • współpraca z magazynem w kwestii poprawności dokumentacji;
  • współpraca z działem jakości w zakresie reklamacji;
  • samodzielność wykonywanych działań;
  • optymalizacja kosztów transportowych.

Wymagania

Profil Kandydata:

  • preferowane wykształcenie wyższe - kierunki o profilu technicznym/logistyka;
  • min. rok doświadczenia na stanowisku związanym z obsługą klienta, spedycją, gospodarką magazynową;
  • mile widziane ukończone szkolenia z zakresu logistyki, gospodarki magazynowej, spedycji;
  • znajomość systemu typu ERP oraz pakietu MS Office;
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie min. B1;
  • prawo jazdy kat. B;
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej;
  • umiejętność przetwarzania dużej ilości danych w krótkim czasie;
  • odpowiedzialność, samodzielność.

Ekoenergetyka Polska S.A.

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych na komercyjną skalę. Ekoenergetyka posiada własne know-how w zakresie tworzenia rozwiązań ładowania i poszukuje otwartych, kreatywnych osób do rozwoju, sprzedaży produktów i realizacji projektów na terenie całej Europy.