Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi klienta z j. obcym

Pracodawca: Ekoenergetyka Polska S.A. Numer referencyjny: 132842 Data publikacji: 18 listopada 2021 Lokalizacja: Zielona Góra - Lubuskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie zleceń serwisowych;
  • rejestrowanie zgłoszeń serwisowych w systemie zgłoszeń;
  • informowanie klienta o bieżącym statusie naprawy, planowanej wizycie serwisowej itp.;
  • prowadzenie dokumentacji serwisowej;
  • aktywne monitorowanie stacji ładowania w dedykowanej aplikacji.

Wymagania

Profil Kandydata:

  • wykształcenie techniczne - mile widziane;
  • komunikatywna znajomość języka obcego: angielskiego lub niemieckiego lub hiszpańskiego lub francuskiego;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • wysokie umiejętności interpersonalne;
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym 12-godzinnym.

Ekoenergetyka Polska S.A.

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych na komercyjną skalę. Ekoenergetyka posiada własne know-how w zakresie tworzenia rozwiązań ładowania i poszukuje otwartych, kreatywnych osób do rozwoju, sprzedaży produktów i realizacji projektów na terenie całej Europy.