Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Specjalista ds. ofertowania z j. francuskim

Pracodawca: Ekoenergetyka Polska S.A. Numer referencyjny: 109809 Data publikacji: 05 maja 2021 Lokalizacja: Zielona Góra - Lubuskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Marketing, PR, komunikacja

Opis stanowiska

Opis stanowiska:
  • Pozyskiwanie nowych rynków zbytu;
  • Przygotowywanie ofert handlowych;
  • Opracowywanie dokumentów przetargowych;
  • Udział w targach wystawienniczych i konferencjach branżowych;
  • Sprzedaż produkowanych przez Spółkę urządzeń do ładowania pojazdów elektrycznych;
  • Utrzymywanie kontaktów z Zamawiającymi;
  • Współpraca z działami technicznymi;
  • Raportowanie do kierownika działu ofertowania.

Wymagania

Profil Kandydata:
  • Min.3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży elektrotechnicznej;
  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne);
  • Mile widziana znajomość prawa zamówień publicznych;
  • Bardzo dobra znajomość języka  francuskiego;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziana;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Umiejętność współpracy w zespole;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej;
  • Odpowiedzialność i wysoki poziom zaangażowania.

Ekoenergetyka Polska S.A.

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych na komercyjną skalę. Ekoenergetyka posiada własne know-how w zakresie tworzenia rozwiązań ładowania i poszukuje otwartych, kreatywnych osób do rozwoju, sprzedaży produktów i realizacji projektów na terenie całej Europy.