Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży usług serwisowych

Pracodawca: Ekoenergetyka Polska S.A. Numer referencyjny: 123843 Data publikacji: 02 września 2021 Lokalizacja: Zielona Góra - Lubuskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż, Marketing, PR, komunikacja

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • nawiązywanie relacji z klientami Spółki na rzecz ofertowania oraz sprzedaży usług serwisowych;
  • przygotowywanie i tworzenie ofert usług serwisowych i szkoleniowych;
  • dbanie o prawidłową i terminową realizację zamówień oraz raportowanie prowadzonych działań;
  • optymalizacja kosztów sprzedaży usług serwisowych;
  • zlecanie wystawienia faktur i nadzór nad terminowym rozliczaniem należności z tytułu sprzedanych usług serwisowych;
  • śledzenie oferty usług konkurencji pod kątem aktualizowania i rozbudowywania katalogu usług serwisowych Spółki;
  • współudział w tworzeniu i realizacji strategii rozwoju usług serwisowych;
  • wykonywanie innych poleceń przełożonego wynikające z zakresu zadań na danym stanowisku oraz regulaminów obowiązujących w Spółce.

Wymagania

Profil Kandydata:

  • wykształcenie wyższe - preferowane techniczne (elektrotechnika, elektronika, elektromechanika, budowa maszyn, inżynieria środowiska);
  • min. 3 letnie doświadczenie w obsłudze klienta, sprzedaży usług, pracy w obszarze serwisu pojazdów bądź urządzeń;
  • znajomość środowiska komunikacji miejskiej bądź branży automotive;
  • uprawnienia energetyczne grupy I (min. E) oraz grupy III (min. E);
  • prawo jazdy kat. B;
  • wiedza z zakresu technik sprzedaży;
  • znajomość oprogramowania: system ERP, CRM, MS Office, pakiet Google, narzędzia stosowane w organizacji do zarządzania procesami sprzedaży usług serwisowych oraz szkoleń technicznych;
  • znajomość języków obcych - preferowany niemiecki, angielski lub francuski - poziom B2;
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dokładność, rzetelność, determinacja w działaniu;
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Ekoenergetyka Polska S.A.

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych na komercyjną skalę. Ekoenergetyka posiada własne know-how w zakresie tworzenia rozwiązań ładowania i poszukuje otwartych, kreatywnych osób do rozwoju, sprzedaży produktów i realizacji projektów na terenie całej Europy.