Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Specjalista ds. sprzedaży usług serwisowych

Pracodawca: Ekoenergetyka Polska S.A. Numer referencyjny: 166276 Data publikacji: 29 lipca 2022 Lokalizacja: Zielona Góra - Lubuskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Transport: Infrastruktura i rozwój lokalny

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami Spółki na rzecz ofertowania oraz sprzedaży usług serwisowych;
  • weryfikacja bieżących potrzeb operatorów i stacji ładowania pod kątem możliwości poszerzania oferty usług serwisowych;
  • inicjowanie działań zmierzających do wzrostu sprzedaży oraz optymalizacji jej kosztów;
  • dbanie o prawidłową i terminową realizację zamówień oraz raportowanie prowadzonych działań;
  • śledzenie oferty usług konkurencji pod kątem aktualizowania i rozbudowywania katalogu usług serwisowych Spółki;
  • opracowywanie założeń do strategii rozwoju, promocji oraz nowych technik sprzedaży usług serwisowych na rynku polskim oraz zagranicznym, współudział w tworzeniu i czynny udział w realizacji strategii rozwoju usług serwisowych;
  • koordynacja komunikacji wewnętrznej z Biurem Technicznym na temat sprzedanych usług serwisowych;
  • przygotowywanie i składanie ofert usług serwisowych i szkoleniowych;
  • zlecanie wystawienia faktur i nadzór nad terminowym rozliczaniem należności z tytułu sprzedanych usług serwisowych;
  • optymalizacja kosztów i wskaźników kalkulacyjnych dla stawek sprzedażowych;
  • wykonywanie innych poleceń przełożonego wynikające z zakresu zadań na danym stanowisku oraz regulaminów obowiązujących w Spółce.

Wymagania

Profil Kandydata:

  • wykształcenie wyższe - preferowane handlowe, ekonomiczne, biznesowe, nauki społeczne​, alternatywnie techniczne;
  • min. 2 letnie doświadczenie w obszarze relacji biznesowych, obsłudze klienta, sprzedaży towarów lub usług;
  • mile widziana znajomość zagadnień dot. elektromobilności i pracy w obszarze serwisu pojazdów lub urządzeń;
  • prawo jazdy kat. B - warunek konieczny;
  • wiedza z zakresu technik sprzedaży;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiająca swobodną komunikację z klientami;
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dokładność, rzetelność, determinacja w działaniu;
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Ekoenergetyka Polska S.A.

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych na komercyjną skalę. Ekoenergetyka posiada własne know-how w zakresie tworzenia rozwiązań ładowania i poszukuje otwartych, kreatywnych osób do rozwoju, sprzedaży produktów i realizacji projektów na terenie całej Europy.