Więcej  ›
21.02.2024 21 lutego 2024

Starszy Specjalista ds. zakupów

Pracodawca: Ekoenergetyka Polska S.A. Numer referencyjny: 227605 Data publikacji: 29 listopada 2023 Lokalizacja: Zielona Góra - Lubuskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż
Transport: Mobilność

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • współtworzenie oraz realizacja strategii zakupów;
  • analiza i optymalizacja źródeł dostaw;
  • kontrola stanów magazynowych i listy zapotrzebowania;
  • składanie zamówień i kontrola ich realizacji;
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z dostawcami;
  • prowadzenie negocjacji dotyczących dostaw pod względem ich ceny i jakości;
  • analiza rynku i konkurencyjności dostawców i produktów (poszukiwanie nowych dostawców);
  • analiza i raportowanie wyników podejmowanych działań;
  • zaawansowane analizy z podległego obszaru pod kątem bieżącej pracy oraz doskonalenia działań;
  • współtworzenie strategii materiałowej w firmie (weryfikacja indeksów konsolidacje dostaw; aktywna współpraca z działem technologii oraz magazynów współtworzenie stanów minimalnych).

Wymagania

Profil Kandydata:

  • wykształcenie wyższe;
  • min. 3 lata doświadczenia w obszarze zakupów mile widziane w branży produkcyjnej;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w tym Excel;
  • znajomość systemów ERP;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie B1;
  • prawo jazdy kat. B;
  • umiejętność prowadzenia rozmów oraz negocjacji biznesowych;
  • zdolność do pracy zarówno samodzielnie jak i w zespole;
  • doskonale rozwinięta umiejętność planowania;
  • postawa proaktywna chęć proponowania rozwiązań.

Ekoenergetyka Polska S.A.

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych na komercyjną skalę. Ekoenergetyka posiada własne know-how w zakresie tworzenia rozwiązań ładowania i poszukuje otwartych, kreatywnych osób do rozwoju, sprzedaży produktów i realizacji projektów na terenie całej Europy.