Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Konsultant ds. Instalacji OZE – przedstawiciel handlowy

Pracodawca: EKOGEN Sp. z o.o. Numer referencyjny: 1/07 Data publikacji: 31 lipca 2018 Lokalizacja: Bielsko Biała - Cała Polska Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Energetyka słoneczna
Budownictwo i architektura: Termomodernizacja, izolacja, efektywność energetyczna

Opis stanowiska

Oferta dedykowana jest dla osób z województw: wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, dolnośląskie, łódzkie.

Obowiązki: Osoba zatrudniona na oferowanym stanowisku odpowiedzialna będzie za pozyskiwanie klientów indywidualnych i biznesowych oraz sprzedaż oferowanych przez firmę produktów i usług.

  • sprzedaż innowacyjnych produktów branży OZE oraz pozostałego asortymentu dostępnego w naszej ofercie,
  • aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych oraz biznesowych,
  • realizację założonych planów sprzedażowych,
  • budowanie relacji z Klientami i budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego w aktywnej sprzedaży dla Klienta Indywidualnego i Firm,
  • min. 1 rok doświadczenia w aktywnej sprzedaży bezpośredniej,
  • umiejętność samodzielnego i efektywnego pozyskiwania Klientów,
  • wysoka motywacja w działaniu oraz ukierunkowanie na sukces,
  • rozwinięte zdolności interpersonalne i kultura osobista,
  • umiejętność pracy zespołowej oraz indywidualnej,
  • znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + prowizje,
  • sprzedaż szerokiej palety produktów branży OZE,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • wsparcie firmy w ramach umawiania spotkań z klientami,
  • systematyczne szkolenia produktowe i sprzedażowe.
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Inne informacje

Na odzielnym dokumencie aplikacyjnym prosimy o dodanie następujących klauzul:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EKOGEN Sp. z o.o. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji.

Obowiązek informacyjny:

Wypełniając obowiązek wynikający z art. 13 Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego
i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych
w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, firma EKOGEN Sp. z o.o., informuje, iż:
1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest firma EKOGEN Sp. z o.o., z siedziba w Bielsku-Białej, Al.Armii Krajowej 220.
2. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podstawą prawną do przetwarzania Pana/Pani danych osobowych jest dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
3. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia procesu rekrutacji.
4. Dostęp do Pana/Pani danych osobowych będzie przysługiwał wyłącznie upoważnionym pracownikom firmy.
5. Przysługuje Panu/Pani żądanie dostępu do danych osobowych oraz poprawianie danych osobowych. Ponadto przysługuje Panu/Pani prawo usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
6. Posiada Pan/Pani prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
7. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji czynności wynikających z pkt. 3.
8. Przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

EKOGEN Sp. z o.o.

EKOGEN jest wyspecjalizowaną firmą, której właścicielem jest jeden z największych producentów techniki grzewczej w Polsce. Naszym zadaniem jest kompleksowa obsługa wszystkich Klientów na dynamicznie rozwijającym się rynku Odnawialnych Źródeł Energii. Oferujemy największą gamę produktów OZE, posiadających znaną i ugruntowaną markę. Nasze długoletnie doświadczenie w zakresie dystrybucji i montażu, powoduje, że potrafimy zapewnić naszym Klientom bezkonkurencyjną ofertę i najwyższą jakość.

W związku z dynamicznym rozwojem rynku oraz wciąż rosnącym ZAINTERESOWANIEM KLIENTÓW tworzymy wewnętrzne struktury sprzedaży. Budujemy zespół ambitnych Sprzedawców, którym udzielamy wsparcia od początku do końca procesu sprzedażowego. Chcemy osiągnąć to poprzez trwałe relacje oparte na partnerstwie, współpracy i zaufaniu. Jeżeli interesuje Cię budowa razem z EKOGEN – nowego, rosnącego rynku Odnawialnych Źródeł Energii – zapraszamy do naszego zespołu.