Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Partner biznesowy – Autoryzowany Agent Sprzedaży

Pracodawca: EKOGEN Sp. z o.o. Numer referencyjny: 2/03 Data publikacji: 14 marca 2018 Lokalizacja: Cała Polska Rodzaj umowy: Własna działalność gospodarcza Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Energetyka słoneczna
Budownictwo i architektura: Termomodernizacja, izolacja, efektywność energetyczna

Opis stanowiska

Budujemy zespół ambitnych sprzedawców, którym udzielamy wsparcia od początku do końca procesu sprzedażowego. Jeżeli interesuje Cię wysokie wynagrodzenie w połączeniu ze sprzedażą ekologicznych, antysmogowych rozwiązań – zapraszamy do naszego zespołu.

Na czym polega praca?
  • na aktywnych działaniach w zakresie pozyskania klienta w terenie,
  • na wstępnym poznaniu potrzeb klienta i dostosowaniu rozwiązań EKOGEN,
  • na wsparciu w komunikacji pomiędzy firmą, a klientami.

Wymagania

Kogo szukamy?
  • jeśli dostrzegasz, że Twój osobisty potencjał może realizować się w branży OZE - to szukamy właśnie Ciebie
  • jeżeli lubisz sam sobie wyznaczać cele - to szukamy właśnie Ciebie
  • jeżeli chcesz dużo zarabiać - to szukamy właśnie Ciebie

Oferujemy

Co oferujemy?
  • szeroką ofertę innowacyjnych produktów,
  • konkurencyjne ceny na rynku,
  • wsparcie w pozyskaniu dofinansowania dla Twoich klientów,
  • najwyższe w branży prowizje sprzedażowe,
  • wsparcie szkoleniowe i back-office,
  • dedykowaną wysokiej jakości bazę klientów,
  • dla najlepszych samochód służbowy oraz awans i możliwość zarządzania własnym zespołem sprzedażowym.

Inne informacje

Dołącz do nas i stań się częścią Zespołu EKOGEN. Potrafimy docenić Twój wysiłek.

nie zwlekaj – Jeżeli masz pytania zadzwoń: +48 882 482 367 lub napisz rekrutacje@ekogen.pl

EKOGEN Sp. z o.o.

EKOGEN jest wyspecjalizowaną firmą, której właścicielem jest jeden z największych producentów techniki grzewczej w Polsce. Naszym zadaniem jest kompleksowa obsługa klientów na nowym, dynamicznie rozwijającym się rynku Odnawialnych Źródeł Energii.