Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Asystent koordynatora projektów ds. ochrony środowiska

Pracodawca: Ekolog sp. z o.o. Numer referencyjny: 02 05 2021 TŚ Data publikacji: 21 maja 2021 Lokalizacja: Poznań - Wielkopolskie Rodzaj umowy: Umowa zlecenie (do uzgodnienia) Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Oceny oddziaływania na środowisko, Prawo i przepisy

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:
  • Udział w projektowaniu dokumentacji z zakresu ochrony środowiska, w tym pozwoleń wodnoprawnych, kart informacyjnych przedsięwzięcia, Raportów OOŚ,
  • Udział w tworzeniu dokumentów strategicznych na rzecz jednostek administracji publicznej,
  • Monitorowanie zmian przepisów prawa ochrony środowiska i powiązanych,
  • pomoc w organizacji pracy Działu Projektów.

Wymagania

Czego oczekujemy:
  • Wykształcenie wyższe z zakresu ochrony środowiska lub pokrewne lub ostatni rok studiów,
  • Dobra znajomość pracy z komputerem i systemami informatycznymi, w szczególności pakietu Office (Word, Excel),
  • Samodzielność, komunikatywność,
  • Umiejętność logicznego myślenia,
  • Zdolności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

• Pracę w przyjaznej atmosferze,
• Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w zakresie ochrony środowiska, prawa i administracji.

Ekolog sp. z o.o.

Ekolog sp. z o.o. jest firmą doradczą w zakresie szeroko pojętej ochrony środowiska, wykonującą projekty na rzecz jednostek samorządu terytorialnego oraz przedsiębiorców.W naszym zespole pracują specjaliści z każdej dziedziny: ochrony przyrody, gospodarki wodno-ściekowej, ochrony powietrza, emisji hałasu oraz gospodarki odpadami.