Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Specjalista ds. ochrony środowiska - sprawozdawczość

Pracodawca: Ekolog sp. z o.o. Numer referencyjny: 01/11/2019 Data publikacji: 20 lipca 2020 Lokalizacja: Poznań - Wielkopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (okres próbny) Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Sprawozdania, ewidencje, kontrole
Gospodarka odpadami: Ewidencja, raporty

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy specjalisty ds. ochrony środowiska w kwestiach związanych z bieżącą sprawozdawczością.

Do podstawowych obowiązków na stanowisku pracy należeć będzie m.in. samodzielne realizowanie projektów z zakresu ochrony środowiska na rzecz przedsiębiorców. Główny nacisk kładziemy na umiejętność prowadzenia sprawozdawczości w zakresie: GZKŚ, KOBIZE, CRO, zbiorczego zestawienia danych o odpadach, opłaty produktowej, BDO, prowadzenia ewidencji.

Wśród obowiązków znajduje się również przygotowywanie dokumentacji na potrzeby wydawania decyzji/pozwoleń związanych z ochroną środowiska, sporządzanie raportów OOŚ, doradztwo środowiskowe.

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie z zakresu ochrony środowiska,
  • Umiejętność samodzielnego sporządzania sprawozdań z zakresu ochrony środowiska
  • Znajomość przepisów oraz co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Samodzielność, kreatywność i zaangażowanie.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze,
  • Możliwości zdobycia szerokiego doświadczenia w zakresie ochrony środowiska, prawa i administracji.

Inne informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez formularz zgłoszeniowy lub na adres e-mail rekrutacja@ekolog.pl.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Ekolog sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Ekolog sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ekolog sp. z o.o.

Ekolog sp. z o.o. jest firmą doradczą w zakresie szeroko pojętej ochrony środowiska, wykonującą projekty na rzecz jednostek samorządu terytorialnego oraz przedsiębiorców.W naszym zespole pracują specjaliści z każdej dziedziny: ochrony przyrody, gospodarki wodno-ściekowej, ochrony powietrza, emisji hałasu oraz gospodarki odpadami.