Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Pracownik biurowy działu technicznego instalacji sanitarnych

Pracodawca: Ekookna S.A. Numer referencyjny: 250950 Data publikacji: 06 kwietnia 2023 Lokalizacja: Kornice - Śląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: - Branże:
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków

Opis stanowiska

Jak będzie wyglądał Twój dzień pracy?

Będziesz odpowiedzialny/a za:

  • prowadzenie prac instalacyjnych;
  • zakupy towaru i materiałów na potrzeby prac działu;
  • wyszukiwanie potencjalnych wykonawców robót;
  • kontrola i inwentaryzacja wykonanych robót;
  • prowadzenie dokumentacji prac budowlanych;
  • prowadzenie przeglądów instalacji sanitarnych.

Wymagania

Dołącz do naszego zespołu, jeśli posiadasz:

  • wykształcenie min. średnie techniczne (budowlane lub instalacyjne);
  • doświadczenie w instalacjach sanitarnych;
  • doświadczenie w organizacji i kierowaniu prac;
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomość programu AutoCad;
  • znajomość pakietu Microsoft Office;
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Pracując u nas, możesz liczyć na:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Premie miesięczne i świąteczne,
  • Umowę o pracę,
  • Pracowniczy program emerytalny,
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • Dofinansowanie do karty MultiSport,
  • Stołówkę pracowniczą,
  • Rabaty na produkty firmowe oraz na usługi i towary oferowane przez naszych Partnerów,
  • Benefity dla rodziców*.

* wyprawka dla noworodka, paczki mikołajkowe dla dzieci, żłobek partnerski w Cyprzanowie, kurs języka francuskiego dla dzieci pracowników.

Ekookna S.A.

Szukasz dobrej pracy na jasnych warunkach w stabilnej firmie? Wybierz pracodawcę, który jest liderem w branży i docenia swoich pracowników. Atrakcyjne wynagrodzenie, zorganizowany dojazd do zakładu, szereg bonusów dla zatrudnionych u nas osób i ich rodzin, nowoczesny park maszynowy oraz przyjazna, pełna wsparcia atmosfera to elementy szczególnie cenione przez naszych pracowników.
Przekonaj się sam – dołącz do Eko-Okna!