Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. BHP

Pracodawca: Ekookna S.A. Numer referencyjny: 240991 Data publikacji: 16 marca 2023 Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle - Opolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP

Opis stanowiska

System pracy:

  • 3-zmianowy

Będziesz odpowiedzialny/a za:

  • realizację obowiązków służby BHP wynikających z aktualnych przepisów
  • kontrolę warunków pracy, przestrzegania przepisów i zasad BHP w firmie
  • prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych BHP
  • prowadzenie magazynu odzieży i obuwia oraz rejestrów przyjmowania i wydawania odzieży i środków ochrony osobistej
  • sporządzanie sprawozdań i raportów
  • współpracę z Instytucjami kontrolnymi

Wymagania

Dołącz do naszego zespołu, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie kierunkowe – BHP
  • posiadasz uprawnienia conajmniej Starszego Inspektora BHP
  • posiadasz conajmniej 3 letnie doświadczenie w pracy w służbie BHP
  • znasz przepisy BHP i PPOŻ
  • znasz przepisy Prawa Pracy
  • potrafisz bardzo dobrze organizować swoją pracę i potrafisz pracować w zespole

Ekookna S.A.

Szukasz dobrej pracy na jasnych warunkach w stabilnej firmie? Wybierz pracodawcę, który jest liderem w branży i docenia swoich pracowników. Atrakcyjne wynagrodzenie, zorganizowany dojazd do zakładu, szereg bonusów dla zatrudnionych u nas osób i ich rodzin, nowoczesny park maszynowy oraz przyjazna, pełna wsparcia atmosfera to elementy szczególnie cenione przez naszych pracowników.
Przekonaj się sam – dołącz do Eko-Okna!