Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Konsultant / specjalista ds. ochrony środowiska

Pracodawca: Ekostandard Pracownia Analiz Środowiskowych Numer referencyjny: 1/2016 Data publikacji: 07 stycznia 2019 Lokalizacja: Suchy Las - Wielkopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Środowisko naturalne, bioróżnorodność: Nadzór, kontrola, ochrona, restrykcje
Zarządzanie środowiskiem: Administracja, Zarządzanie jakością, certyfikaty, normy

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie raportów oddziaływania na środowisko, wniosków o pozwolenia zintegrowane i sektorowe, dokumentów strategicznych dla samorządów, obsługa klienta - konsultacje ws. wymogów ochrony środowiska, uzgodnienia opracowanych dokumentów z klientem i organami wydającymi decyzję.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe w zakresie ochrony środowiska, inżynierii środowiska, biologii lub pokrewne,
- Doświadczenie min. 2 lata w branży,
- Biegła znajomość oprogramowania MS Office oraz programów specjalistycznych (ArcGIS, QGIS, GRASSGIS, Operat FB, Soundplan, Leq lub odpowiedniki),
- Prawo jazdy kat. B,
- Angielski w stopniu komunikatywnym,
- Znajomość prawa ochrony środowiska, ustawy o odpadach, prawa wodnego, ustawy o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz ocenach oddziaływania na środowisko oraz rozporządzeń wykonawczych.

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Inne informacje

Kandydaci spełniający wymagania formalne zostaną zakwalifikowani do kolejnego etapu rekrutacji.
Curriculum Vitae, list motywacyjny oraz referencje od innych pracodawców prosimy wysyłać drogą mailową.

Ekostandard Pracownia Analiz Środowiskowych

Firma EKOSTANDARD Pracownia Analiz Środowiskowych powstała w 2003 roku jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na usługi doradcze w zakresie ochrony środowiska.

Nasza firma oferuje usługi kompleksowej obsługi instytucji, firm i inwestycji w zakresie ochrony środowiska. W ramach naszych usług realizujemy również tzw. „outsourcing środowiskowy” – przejmujemy obowiązki firm w zakresie prowadzenia dokumentacji dotyczącej ochrony środowiska oraz raportowania do odpowiednich organów ochrony środowiska.

W naszej działalności kładziemy nacisk na jakość świadczonych usług oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii w kreowaniu innowacyjnych usług i kompleksowej obsługi klienta. Wykonujemy m.in. raporty oodziaływania inwestycji na środowisko, karty informacyjne przedsięwzięć, operaty wodno-prawne, modelowanie rozprzedstrzeniania się zanieczyszczeń w środowisku oraz dokumentacje geologiczne i hydrogeologiczne.