Więcej  ›
18.04.2024 18 kwietnia 2024

Specjalista ds. ochrony środowiska

Pracodawca: Ekoter ochrona środowiska Numer referencyjny: EKO2021 Data publikacji: 26 kwietnia 2021 Lokalizacja: Bydgoszcz - Kujawsko-pomorskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (Okres próbny) Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Doradztwo, audyty, consulting, Oceny oddziaływania na środowisko, Prawo i przepisy

Opis stanowiska

• Praca biurowa polegająca na sporządzaniu wniosków o wydanie pozwolenia wodno-prawnego, wniosków o wydanie pozwolenia na wytwarzanie odpadów oraz innych wynikających z przepisów prawa ochrony środowiska.
• Uzgodnienia wykonanych opracowań z organami ochrony środowiska.
• Obsługa i konsultacje z klientami dotyczące wykonanych opracowań.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe (ochrona środowiska, inżynieria środowiska, chemia lub pokrewne);
• Otwartość, komunikatywność oraz zorientowanie na rozwijanie wiedzy i umiejętności;
• Znajomość aktów prawnych regulujących obszar ochrony środowiska;
• Odnajdowanie się w zespole i efektywna współpraca;
• Umiejętność analitycznego myślenia, nastawienie na poszukiwanie rozwiązań i wykazywanie się własną inicjatywą w ich kreowaniu;
• Sumienność i odpowiedzialność, efektywne zarządzanie swoim czasem i powierzonymi zadaniami;
• Dobra znajomość oprogramowania MS OFFICE.

Dodatkowym atutem będzie:
• Prawo jazdy kat. B;
• Znajomość oprogramowania Corel, AutoCAD;
• Doświadczenie w pracy z wybraną dokumentacją, np.: wnioski o wydanie pozwolenia wodno-prawnego, wnioski o wydanie pozwolenia na wytwarzanie odpadów.

Oferujemy

• Umowę o pracę.
• Stałe wsparcie w zdobywaniu kwalifikacji zawodowych.
• Pracę w młodym, dynamicznym zespole profesjonalistów.
• Miłą atmosferę pracy.
• Dogodną lokalizację biura w centrum.

Ekoter ochrona środowiska

EKOTER ochrona środowiska prowadzi kompleksową obsługę firm i instytucji w zakresie ochrony środowiska od 1991 roku. Pomagamy w uzyskiwaniu wymaganych przez prawo decyzji odpowiednich organów administracji publicznej. Naszą specjalnością są dokumentacje wymagane w procedurze postępowania w sprawie pozwoleń zintegrowanych oraz ocen oddziaływania przedsięwzięć na środowisko.