Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Specjalista ds. ochrony środowiska

Pracodawca: Ekoter ochrona środowiska Numer referencyjny: 5/2021 Data publikacji: 30 września 2021 Lokalizacja: Bydgoszcz - Kujawsko-pomorskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Doradztwo, audyty, consulting

Opis stanowiska

- wykształcenie wyższe (ochrona środowiska, inżynieria środowiska, chemia lub pokrewne),
- doświadczenie w pracy z dokumentacją - wnioski o wydanie pozwolenia na wprowadzanie gazów lub pyłów do powietrza
- znajomość programów komputerowych wykonujących obliczenia rozprzestrzeniania zanieczyszczeń w powietrzu (np. OPERAT FB),

Wymagania

- otwartość, komunikatywność oraz zorientowanie na rozwijanie wiedzy i umiejętności,
- znajomość aktów prawnych regulujących obszar ochrony środowiska,
- umiejętność analitycznego myślenia, nastawienie na poszukiwanie rozwiązań i wykazywanie się własną inicjatywą w ich kreowaniu,
- dobra znajomość oprogramowania MS OFFICE.

Oferujemy

- umowę o pracę,
- stałe wsparcie w zdobywaniu kwalifikacji zawodowych,
- pracę w młodym, dynamicznym zespole profesjonalistów,
- miłą atmosferę pracy,
- dogodną lokalizację biura w centrum.

Ekoter ochrona środowiska

EKOTER ochrona środowiska prowadzi kompleksową obsługę firm i instytucji w zakresie ochrony środowiska od 1991 roku. Pomagamy w uzyskiwaniu wymaganych przez prawo decyzji odpowiednich organów administracji publicznej. Naszą specjalnością są dokumentacje wymagane w procedurze postępowania w sprawie pozwoleń zintegrowanych oraz ocen oddziaływania przedsięwzięć na środowisko.