Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Elektryk - Villmar obok Frankfurtu nad Menem, Niemcy

Pracodawca: EKT Instal Sp. z o. o. Numer referencyjny: 157236 Data publikacji: 15 marca 2023 Lokalizacja: Cała Polska Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Energetyka słoneczna
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • ​praca przy instalacjach elektrycznych
  • montaż korytek, przewierty, układanie kabli, montaż fotowoltaików, baterii
  • tematyka związana z solarami - domki, mieszkaniówka
  • praca w pomieszczeniu, bardzo rzadko na zewnątrz

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie min. rok przy wykonywaniu prac elektrycznych (hale, domy, budynki użyteczności publicznej, firmy produkcyjne)
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego umożliwiająca komunikację w pracy​
  • dokumenty potwierdzające zawód, możliwość pracy w branży, świadectwa szkolne, uprawnienia zawodowe, kursy itp.
  • znajomość planów elektrycznych ​
  • mile widziany własny samochód

Oferujemy

Oferujemy:

  • dodatkową premię za dobrą znajomość języka niemieckiego
  • umowę o pracę na polskich warunkach
  • wynagrodzenie na umowie B2B płatne w systemie 14/14
  • wynagrodzenie na umowie o pracę płatne do 10-ego każdego msc
  • opłacone zakwaterowanie
  • godne warunki pracy i płacy
  • wypłacalność oraz ciekawe wyzwania zawodowe
  • stawka zależna jest od doświadczenia oraz posiadanych kwalifikacji i umiejętności, z każdym rozmawiamy indywidualnie
  • bonus 100 € za polecenie pracownika

EKT Instal Sp. z o. o.

Firma EKT Instal Sp. z o.o. działająca jako podmiot wpisany do rejestru spółek prowadzących agencje zatrudnienia poszukuje pracownika na stanowisko: