Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Koordynator ds. BHP w Grupie Kapitałowej

Pracodawca: Elemental Holding S.A. Numer referencyjny: Koordynator ds. BHP w Grupie Kapitałowej/09_2022 Data publikacji: 27 września 2022 Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP
Gospodarka odpadami: Recykling i odzysk surowców

Opis stanowiska

  • Opracowanie i koordynowanie wdrożenia jednolitej polityki BHP dla Grupy Elemental Holding (spółki polskie i zagraniczne)
  • Współtworzenie instrukcji, procedur wewnętrznych, systemów audytowych w spółkach na poziomie lokalnym
  • Współpraca przy wdrożeniu ISO 45001 / OHSA w spółkach zależnych
  • Udział w realizacji działań zmierzających do rozwijania wysokiej kultury bezpieczeństwa organizacji
  • Zapewnianie i koordynowanie systemów raportowania dla potrzeb statystyk BHP

Wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem BHP w dużej organizacji produkcyjnej, 2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku,
  • Wykształcenie zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz.U.1997.109.704); wyższe z zakresu BHP,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (biegły w mowie i piśmie) – warunek konieczny,
  • Gruntowna znajomość przepisów bhp i ppoż. oraz umiejętność ich stosowania w praktyce,
  • Znajomość międzynarodowych regulacji z zakresu BHP / OHSA,
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne, wysokorozwinięte umiejętności komunikacyjne.

Mile widziane:
  • Uprawnienia auditora wewnętrznego systemów zarządzania BHP,
  • Doświadczenie zawodowe w organizacji międzynarodowej.

Oferujemy

To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej i aktywnie rozwijającej się Grupie Kapitałowej
  •  Pracę w zespole doświadczonych ludzi z pasją, którzy uwielbiają dzielić się wiedzą i doświadczeniem
  • Możliwość wdrażania swoich pomysłów
  • Elastyczny czas pracy
  • Nowoczesne i komfortowe przestrzenie biurowe
  • Pakiet benefitów

Inne informacje

Zachęcamy do zapoznania z profilem pracodawcy Grupy Elemental Holding, gdzie zamieszczone są aktualne oferty pracy:

Elemental Holding S.A.

Grupa Elemental Holding jest producentem strategicznych dla gospodarki surowców, pozyskiwanych w sposób zrównoważony i przyjazny dla środowiska, m.in. poprzez przetwarzanie zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, katalizatorów, obwodów drukowanych oraz metali nieżelaznych. Grupa jest aktualnie obecna w 15 krajach świata na trzech kontynentach – w Europie, Azji i Ameryce Północnej.

Elemental Holding Group is a manufacturer of economically strategic raw materials sourced in a sustainable and environment-friendly way, including through the processing of waste electrical and electronic equipment (WEEE), catalyst converters, printed circuit boards (PCBs) and non-ferrous metals. The Group is present in 15 countries across three continents: Europe, Asia and North America.