Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. pomiarów środowiskowych

Pracodawca: EMIPRO Sp. z o.o Numer referencyjny: 1 Data publikacji: 08 listopada 2021 Lokalizacja: Kraków - Małopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (Nieokreślony) Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Powietrze i klimat: Zanieczyszczenie powietrza (badania, monitoring)
Zarządzanie środowiskiem: Sprawozdania, ewidencje, kontrole, Pomiary, badania, monitoring

Opis stanowiska

Specjalista ds. pomiarów środowiskowych - praca stacjonarna w Laboratorium Badań Środowiskowych

• nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym (ważność legalizacji, planowanie wizyt serwisowych, kontrola sprawności działania, kalibracje),
• sporządzanie raportów z badań emisji zanieczyszczeń środowiska,
• prowadzenie dokumentacji zgodnie z wdrożonym systemem jakości,
• przestrzeganie obowiązujących przepisów prawa, norm oraz procedur,
• sporządzanie zamówień analiz próbek dla podwykonawców,
• prowadzenie dokumentacji m.in. Certyfikaty Jakości substancji chemicznych, Karty Bezpieczeństwa,
• obsługa maili, telefonów, urządzeń biurowych,
• prowadzenie bieżącej kontroli trwałości i ilości odczynników,
• sporządzanie ofert dla klientów,
• merytoryczne wsparcie pracy działu

Wymagania

• wykształcenie: średnie techniczne lub wyższe kierunkowe lub wyższe z doświadczeniem w branży,
• dokładność i skrupulatność,
• samodzielność i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
• umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
• umiejętność pracy zespołowej,
• umiejętność w skutecznym korzystaniu z wybranych pakietów: MS office
• Open Office , Libre office (zwłaszcza bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego),
• czynne prawo jazdy kat.B,
• znajomość obsługi urządzeń biurowych,
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
• doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

• umowę o pracę,
• udział w szkoleniach i w konferencjach tematycznych,
• Kartę MultiSport – współfinansowaną przez pracodawcę,
• możliwość dodatkowego ubezpieczenia MetLife,
• możliwość poznania specyfiki pracy w laboratorium akredytowanym,
• towarzystwo zgranych i fajnych ludzi na których pomoc zawsze można liczyć

Inne informacje

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) na adres: biuro@emipro.eu lub p.jablonski@emipro.eu

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

EMIPRO Sp. z o.o

EmiPro Spółka z o.o. została założona w 1998 r. Jako jedna z pierwszych firm w Polsce specjalizowała się w poborze prób do oznaczania stężeń i emisji dioksyn i furanów. Ponad 20-letnia obecność na rynku sprawia, że posiadamy szerokie doświadczenie i kompetencje w realizacji naszych usług. Posiadamy certyfikat akredytacji wydany przez Polskie Centrum Akredytacji nr AB 753. Dążymy do ciągłego doskonalenia kadry i poszerzania proponowanego przez nas zakresu działalności.

W strukturze EMIPRO funkcjonują:

- Laboratorium Badań Środowiskowych posiadające akredytację PCA nr AB 753,

- Dział projektowania i realizacji inwestycji,

- Dział opracowań i ekspertyz środowiskowych.

Zachęcamy do szerszego zapoznania się z naszą witryną oraz jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy!