Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Pracownik Terenowy - Inwentaryzacja drzew i krzewów w terenie (student)

Pracodawca: EMSTG Numer referencyjny: 02092020 Data publikacji: 31 sierpnia 2020 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa zlecenie (2 tygodnie wrzesień 2020 r.) Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Planowanie przestrzenne: Architektura krajobrazu, zieleń miejska
Środowisko naturalne, bioróżnorodność: Zarządzanie i ochrona krajobrazu

Opis stanowiska

Praca polega na inwentaryzacji drzew i krzewów w terenie. Wykonywaniu pomiarów obwodu pnia na 5 i 130 cm od ziemi, określaniu wysokości drzewa oraz szerokości korony, oraz oznaczaniu drzew farbą numerem inwentaryzacyjnym.

Praca terenowa w zmiennym czasami trudnym terenie w różnych warunkach atmosferycznych.

Wymagania

- umiejętność rozpoznawania drzew i krzewów w terenie (o każdej porze roku)
- bardzo dobra sprawność fizyczna (praca w zmiennym czasami trudnym terenie w różnych warunkach atmosferycznych)

Mile widziane:
- doświadczenie w pracy terenowej

Oferujemy

Oferujemy współpracę przy projekcie związanym z inwentaryzacją dendrologiczną (wrzesień 2020 (1-2 tygodnie pracy).

 Oraz przy kolejnych projektach związanymi z inwentaryzacją dendrologiczną oraz innymi opracowaniami przyrodniczymi.

Atrakcyjne wynagrodzenie i miłą atmosferę pracy.

EMSTG

Firma EMSTG zajmuję się szerokim spektrum zagadnień związanych z ochroną środowiska. Realizujemy projekty związane z obsługą inwestycji liniowych oraz stacji bazowych GSM pod kątem ochrony środowiska. Ponieważ stale się rozwijamy i poszerzamy zakres naszej działalności poszukujemy najlepszych pracowników, którzy przyniosą ze sobą nowe pomysły, wiedzę, doświadczenie, przyczyniając się do wzrostu konkurencyjności naszej firmy.  Projekty realizujemy na terenie całej polski. Charakter prac które wykonujemy jest zarówno biurowy jak i terenowy.