Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Inżynier Budowy (branża budowlana)

Pracodawca: Energia Polska S.A. Numer referencyjny: Nr ref. INB/PL/17 Data publikacji: 30 października 2017 Lokalizacja: Cała Polska Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Odnawialne źródła energii

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
  • nadzorowanie i koordynacja robót: ogólnobudowlanych, termomodernizacyjnych  wykonywanych przez podwykonawców zgodnie z warunkami umowy, prawem budowlanym i  przepisami BHP,
  • współpraca z podwykonawcami, inwestorem i projektantami,
  • kontrola harmonogramu oraz rozliczanie robót,
  • prowadzenie dokumentacji budowy, przygotowanie dokumentacji odbiorowej  i uczestnictwo w odbiorach,
  • udział przy opracowywaniu ofert, budżetów, harmonogramów w zakresie robót budowlanych.

Wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie z zakresu termomodernizacji budynków,
  • umiejętność wykonywania obmiarów/przedmiarów robót ogólnobudowlanych
  • wykształcenie wyższe techniczne (Budownictwo lub kierunki pokrewne),
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy,
  • determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do pracy w delegacji na terenie Polski.

Dodatkowy atutem będzie doświadczenie przy realizacji inwestycji w zakresie termomodernizacji budynków powiązanych z robotami instalacyjnymi (c.o., kotłownie, wymiennikownie) i/lub robotami elektrycznymi.

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia,
  • stabilne i elastyczne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, cywilno-prawna),
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • zdobycie cennego doświadczenia w przyszłościowej branży jaką jest OZE,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Inne informacje

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@energiapolska.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Energia Polska S.A.

Energia Polska S.A. to dostawca nowoczesnych rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii. Dostarczamy naszym klientom systemy i urządzenia z zakresu rozproszonej energetyki (m.in. panele fotowoltaiczne, pompy ciepła), jesteśmy jednym z niekwestionowanych liderów na tym rynku. Inwestujemy w innowacyjne rozwiązania wykorzystania energii, dzięki czemu odnotowujemy ciągły i dynamiczny rozwój grupy.